صدای سپاهان
شبکه اینترنتی ویدئویی -رادیویی یاران سپاهانی


صدای سپاهان - شبکه رادیویی ویدئویی باشگاه سپاهان یاران سپاهانی یکی از اقدامات بزرگ و قابل ستایش اتحادیه هواداران سایبری سپاهان و واحد رسانه ای و روابط عمومی باشگاه است
این سایت به عنوان شبکه ویدئویی - رادیویی اینترنتی، فصلی جدید را در عرصه رسانه ای باشگاه و در حوزه تولید برنامه های رادیویی و ویدئویی برای هواداران و یاران سپاهانی آغاز نموده است.
گفتگو با هنرمندان وپیشکسوتان،بازیکنان با آتیه و چهره های مطرح های سپاهان و سایر تیم ها، انتشار ویدئوی منتخبی از بازی های سپاهان در رقابت های پیش رو، انتشار کیلیپ های موسیقی های سپاهانی و غیر سپاهانی و بسیاری برنامه های رادیویی ویدئویی دیگر از اقدامات جالب توجه سایت صدای سپاهان است.
از آنجا که یکی از اعتقاد هواداران سپاهان اینست که پردازش های رسانه ها از تیم محبوبشان مطابق با عظمت ها و افتخار آفرینی های سپاهان نیست و در بسیاری اوقات در این باره سپاهان مورد اجحاف و غربت رسانه ای قرار گرفته است،این شبكه درصدد است تا بتواند به نوبه ی خود سهمی اندک در پردازش های بیشتر از سپاهان داشته باشد.
تمرکز این شبكه در تولید و نشر برنامه های صوتی تصویری مرتبط با سپاهان توانسته نکته جذاب و متمایزی باشد که با اقبال هواداران و مخاطبان مواجه شده است و می تواند در ادامه با کارهای ویژه فرای هواداران سپاهان، هواداران سایر تیم ها را نیز به عنوان مخاطبان خود جذب کند.
برنامه های رادیویی این سایت در قسمت رادیو سپاهان از برنامه های جالب توجه صدای سپاهان است که با اینترنت سرعت متوسط گوشی های موبایل نیز شنیده می شود.
کانال ویدئویی این شبکه با نام سیمای سپاهان که با همکاری شبکه آپارات راه اندازی شده، تعداد قابل توجهی از برنامه های هفتگی و بعضا روزانه را در خود جای داده که میتوانید طبق موضوعات مشخص شده آنها را مشاهده و دانلود کنید. این برنامه را از طریق موبایل نیز قابل دسترس است و چنانچه از اینترنتی پرسرعت بهره مند نیستید پیشنهاد می کنیم ابتدا برنامه ها را دانلود و سپس مشاهده نمائید.
مجله الکترونیک این سایت نیز به عنوان گاهنامه ای هواداری به مناسبت های مختلف منتشر و در این رسانه طلایی به همراه نسخه پی دی اف ماهنامه سپاهان در دسترس مخاطبان قرار می گیرد.
بخش پوسترهای سپاهانی نیز با هدف ایجاد مجموعه ای از زیباترین پوسترهای طلایی راه اندازی شده است و بخش خبری صدای سپاهان نیز به عنوان جدید ترین بخش این شبکه آخرین اخبار طلایی را در اختیار مخاطبان و علاقه مندان قرار می دهد.
این سایت حمایت از هنرمندان جوان سپاهانی و شهر اصفهان را نیز با پخش ترانه های آنان و ساخت ویدئو کیلیپ هایی از آنان در دستور کار قرار داده و تاکنون توانسته هنرمندان مستعدد قابل توجهی را به همگان معرفی نماید.
صدای سپاهان فعالان و دست اندرکاران متعددی را به عنوان شورای راهبردی در کنار خود می بیند که با ذوق و علاقه خود به سپاهان برنامه های این شبکه را به طلایی دلان عرضه می کنند.
در قسمت تدوین و کارگردانی برنامه ها: امیر حسین رضی، مسئولیت بخش فنی و طراح سایت: مجتبی فدایی، بخش عکس: شهرام شریفی، بخش ارتباطات و روابط عمومي : خشايار بيدمشكي و محسن کدخدایی، مسئولیت بخش پوسترها و امور گرافیکی نشریه الکترونیک: آزاده رضی، همکار بخش خبر: نیلوفر سیم کش زاده، مسئولیت شورای نویسندگان سایت: الهه مهری و مدیر و سردبیر شبکه صدای سپاهان: مرتضی رمضانی راد مي باشد.

این فعالان شبکه با یاری سایر اعضای کمیته های مختلف اتحادیه هواداران سایبری و همچنین با یاری کانون هواداران این رسانه طلایی را با همه برنامه های متنوع آن به شما یاران سپاهانی تقدیم می کنند.