دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
بلیت فروشی دیدار سپاهان و نفت از 10 صبح مصاف شهرداری زنجان- سپاهان در لیگ برتر فوتسال بانوان سپاهان -نفت ؛رونمایی از فینالیست در نقش جهان رسول نویدکیا در تیم منتخب هفته پانزدهم لیگ برتر اخوان : اجازه جدایی به خلیل‌زاده نمی‌دهیم ویسی و دایی رو در روی اصحاب رسانه شماره 225 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان جدایی توافقي پدرو هنريکه از سپاهان اخوان : کار پرسپولیسی ها حرفه ای نبود محصص كارشناس ديدار سپاهان و نفت نخستین تقابل حذفی سپاهان و نفت به فینال ختم می‌شود کلیپ گودال مرگ موعود بنیادی فر قاضی دیدار سپاهان-نفت رونمایی از اولین فینالیست در نقش جهان اخوان: لیست منتشر شده را به شدت تکذیب می‌کنیم شماره 224 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان لیست اصلی ورودی و خروجی شنبه اعلام می‌‌شود برنامه نیم‌فصل دوم لیگ برتر اعلام شد برنامه سپاهان برای نیمه‌نهایی جام حذفی مشخص شد سپاهان – ذوب آهن درلیگ برتر هندبال بانوان

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 471

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.