دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
تجلیل از عکاس و فعالان فرهنگی همکار در برگزاری نمایشگاه یاران سپاهانی تجهیز کامل سالن بدنسازی ورزشگاه نقش جهان برنامه کامل هفدهمین دوره لیگ برتر اعلام شد عواید دربی اصفهان به نفع بیماران سرطانی شماره 371 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان مروان حسین: می‌خواهیم فصل خاطره‌انگیزی را بسازیم مدافع برزیلی رسما به سپاهان پیوست مایل نیستیم دوباره در کلاس‌های اخلاق توفیقی حاضر شویم دیدار مدیران باشگاه با فرماندار اصفهان حضور استاد هاشمی و دکتر ناظمی در نمایشگاه شماره 370 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان ویدئویی از گل های مروان حسین آغاز تمرینات تیم هندبال از سه شنبه مروان حسین در تمرینات سپاهان+عکس مروان حسین به سپاهان پیوست علیمحمدی :شرایط سپاهان ایده‌آل است موسوی با دینامو بخارست تمدید کرد بازدید مدیرعامل از دو بخش در حال تکمیل نقش جهان حضور مجید رحیمی زاده در نمایشگاه یاران سپاهانی حضور مدیر سازمان ورزش شهرداری اصفهان در نمایشگاه

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 526

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.