دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
حواشی دیدار سپاهان و سایپا حرکت صعودی سپاهان با حضور زلاتکو کرانچار برتری سپاهان مقابل سایپا در نیمه اول ترکیب سایپا مشخص شد رونمایی از 11 مرد کرانچار برای مصاف با سایپا عباس عبدالمالکي پرواز کرد گفتگوی ویدئویی با گلر تیم ملی فوتسال تاریخچه سپاهان- سایپا در لیگ برتر حواشی تمرین طلایی پوشان پیش از دیدار با سایپا پخش زنده دیدار سپاهان و سایپا از شبکه ورزش گزارش تصویری از تمرین امروز طلایی پوشان گزارش تصویری نشست خبری سپاهان -سایپا کرانچار :تلاش یک طرفه کادرفنی کاری از پیش نمی‌برد فرکی:از بازگشت کرانچار به سپاهان خوشحالم سپاهان - سایپا ؛ رونمایی از کرانچار در نقش جهان کرانچار و فرکی رو در روی اصحاب رسانه تجلیل باشگاه از خانواده شهید مدافع حرم ازسامانه هواداری سپاهان رونمایی شد دیدارنوروزی سپاهانی ها با دکتر سبحانی حاج صفی امروز یک رقمی می‌شود

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 500

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.