دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
استفاده از TMS در فوتبال بانوان اجباری شد پیروزی دختران سپاهان بر آذرخش+جدول شهرداری کازرون میزبان فولاد مبارکه سپاهان شماره 447 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان ویدئو خلاصه دیدار سپاهان و پیکان یزدانی: شکست را باور نمی‌کنم گزارش تصویری دیدار سپاهان و پیکان شماره 446 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان کرانچار: بازیکنان پاسخ خوبی‌های باشگاه را ندهند از لیست خارج می‌شوند جلالی: خوب دفاع کردیم و برنده شدیم سپاهان صفر-پیکان یک تساوی بدون گل سپاهان و پیکان در نیمه اول ترکیب تیم فولاد مبارکه سپاهان سه سپاهانی در لیست کی‌روش پخش زنده دیدار سپاهان وپیکان از شبکه ورزش انتقاد باشگاه از رفتارهای سرمربی تیم ملی جوانان شماره 445روزنامه الکترونیک صدای سپاهان جلالی: تجربه نشان داده است زیرفشار پیشرفت می‌کنیم کرانچار: بیشترین انتظارم از خط حمله است شریفی به سپاهان بازمی‌گردد

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 553

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.