دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
مدیررسانه‌ای سپاهان:مشکل اقامت جباروف را همان روز اول حل کردیم تبریک تلفنی برانکو به کرانچار شماره 317 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان کرانچار: تیم ششدانگی را آماده می‌کنم نیکفر: قطعا برای قهرمانی در لیگ هفدهم حاضر می‌شویم طاهری: در نیم‌ساعت با کرانچار توافق کردیم گفتگوی ویدئویی با زلاتکو کرانچار حمایت ویژه دکتر سبحانی از تداوم حضور کرانچار درخشش دوباره کریمی در روز شکست صدرنشین قرارداد کرانچار برای دو فصل تمدید شد شماره 316 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان حضور کریمی مقابل صدرنشین کرواسی قرارداد اولیویرا در هیأت فوتبال ثبت شد برندگان قرعه کشی سامانه۳۰۹۰۷۰ شماره 315 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان نویدکیا:کرانچار شوک خوبی به سپاهان وارد کرد گزارش تصویری دیدار سپاهان-استقلال چرا محمدی پس از گلزنی خوشحالی نکرد؟ کرانچار: متاسفم که روند خوب سپاهان متوقف شد عدم رعایت بازی جوانمردانه توسط استقلالی‌ها

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 512

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.