دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
ترکیب سپاهان برابر استقلال اعلام شد فردوسی پور گزارشگر دیدار استقلال و سپاهان مصاف سپاهان - نیروی زمینی در لیگ برتر هندبال صدرنشینی سپاهان محکم شد + جدول فاضلی قرارداد خود را با باشگاه سپاهان فسخ کرد شفر: فردا یک بازی سخت مقابل سپاهان داریم اعلام رای انضباطی دیدار سپاهان در هفته چهاردهم کرانچار به نشست خبری نمی رسد کیانوش در آینده ای نزدیک بر بام دنیا خواهد ایستاد هاشمی، دومین طلایی وزنه برداری ایران در آمریکا وضعیت مصدومان سپاهان قبل از بازی با استقلال آمار و ارقام؛ استقلال تهران - سپاهان اصفهان شماره 462 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان تبریک به سهراب مرادی مراسم سالگرد پرواز هوادار پیشکسوت سپاهان واکنش مدیر کانون هواداران سپاهان به سخنان ویسی آغاز دور برگشت لیگ برتر هندبال آقایان از پنجشنبه پایان ناکامی‌های پانیونیوس با بازی حاج‌صفی انصراف تیم فوتبال بانوان استقلال خوزستان از دیدار مقابل سپاهان سپاهان بدون محروم در هفته پانزدهم لیگ برتر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 553

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.