دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
شماره 353 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان عکس یادگاری حاج صفی با کادر فنی و بازیکنان تیم گزارش تصویری از تمرینات تیم فوتبال سپاهان مدیر رسانه ای سپاهان :احسان سال آینده برمی‌گردد حاج‌صفی با لباس شخصی در تمرین سپاهان حاضر شد قلعه نویی: از مسئولان سپاهان تشکر می‌کنم جام حذفی با رقابت قهرمان استان‌ها آغاز می‌شود بالا نگه داشتن پرچم ایران در اروپا از هر چیزی برایمان مهم‌تر بود علی محمدی:هدف سپاهان قهرمانی است تبریک مديرعامل باشگاه به محمد رضا ساکت شماره 352 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان کرانچار: می‌خواهیم هر بازی 40هزار تماشاگر داشته باشیم نظر کرانچار در مورد هاشمی هفته آینده اعلام می شود میلاد سرلک و مهدی امینی در اردوی تیم امید در بازی تدارکاتی سپاهان به مصاف امیدهایش می رود خیرمقدم به امیر قلعه نويي شماره 351 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان شماره 350 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان گزارش تصویری از تمرینات تیم فوتبال سپاهان حاج‌صفی جایگزین احتمالی ریسوانیس در پانیونیوس

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 512

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.