دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
حواشی دیدار سپاهان و نفت تهران سپاهان 2- نفت تهران یک/انتقام سپاهان از دایی حسن زاده، فقط 64 دقیقه نیاز داشت عبدالله ویسی به آمبولانس منتقل شد برتری یک نیمه ای نفت مقابل سپاهان ترکیب تیم نفت تهران مشخص شد افزایش تعداد بازیکنان ذخیره تیم‌های لیگ برتر رونمایی از ترکیب سپاهان برابر نفت ‍اصفهان کارت در ورزشگاه نقش جهان شماره 241 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان تساوی زردپوشان در داربی هندبال محمد دایی: بازی فردا برای هر 2 تیم سخت است ویسی: بازی با نفت یک امتحان برای سپاهان است تقدیر باشگاه گیتی پسند از هواداران سپاهان آرای کمیته انضباطی اعلام شد عجیب‌ترین اعتراض ممکن در نود تبریک طاهری به شرکت توکا فولاد رسول خوروش در سوگ خواهر ویسی ودایی رو در روی اصحاب رسانه یدالله جهانبازی از دنیای داوری خداحافظی کرد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 471

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.