دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
دوچرخه سوار سپاهان، رکورد ایران را شکست ماهنامه سپاهان، شماره هجدهم پناهنده:تصمیم گرفتیم به صورت مستقل در بخش بانوان تیم‌داری کنیم ناظمی در هفته دهم برای سپاهان سوت می زند سپاهان بدون محروم در هفته دهم لیگ برتر شماره 433 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان دربی اصفهان در هفته نخست لیگ برتر بانوان شماره 432 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان رحیمی:جواب اعتماد کادرفنی را دادم برخورداری:بزرگ‌شده مکتب سپاهان هستم دیدار مدیرعامل باشگاه با فرماندار مبارکه طاهری: با امتیاز خودمان در لیگ برتر بانوان شرکت می کنیم میرزایی: فرقی نمی کند در کدام پست بازی کنم غلامی: محکوم به بُرد بودیم ویدئو خلاصه دیدار سپاهان-سیاه جامگان جدول لیگ برتر در پایان هفته نهم شماره 431 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان میثاقیان: سپاهان همیشه از بزرگان بوده است کرانچار: از نظر روحی سبک‌تر شدیم فولاد مبارکه سپاهان ۲- سیاه جامگان صفر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 541

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.