دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
پخش زنده دیدار سپاهان وتراکتور از شبکه شما هوادار تراکتور پیاده به اصفهان رسید سپاهان – تراکتورسازی؛ روز سخت مربیان ایران‌پوریان مشکلی برای بازی با سپاهان ندارد به تنها سامانه رسمی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بپیوندید تصاویری از تمرین با نشاط شاگردان کرانچار پیش از مصاف با تراکتور شماره 309 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان ادای احترام به مرزبانان شهید در هفته بیست و نهم دسته گل سپاهانی ها به قلعه نویی کرانچار: کلید گشودن سهمیه آسیا بردن تراکتور است گزارش تصویری از نشست خبری سپاهان- تراکتور قلعه نوعی :آرزو می‌کنم سپاهان به روزهای طلایی برگردد چهارمین برد پیاپی در ضیافت آخر نقش جهان؟ تمجید کی‌روش از لژیونر ایرانی لیگ کرواسی کریمی :از کی روش ممنونم که روحیه ام را بالا برد کرانچار و قلعه نویی رو در روی اصحاب رسانه اولین رویارویی سپاهان و شریفی در نقش جهان گل ثانیه پایانی کریمی پیروزی لوکوموتیو را رقم زد شماره 308 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان مضیقه قلعه‌نویی برابر سپاهان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 500

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.