دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
سپاهان- نفت؛ تکرار دیدار حساس و جنجالی تغییر ساعت دیدار هندبال و پخش مستقیم شماره 240 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان یکی از مهم‌ترین تجارب زندگی آقای بدنساز مهاجم سابق سپاهان شاگرد گل محمدي شد اسامی محرومان هفته هفدهم لیگ برتر اعلام شد شماره 239 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان کارت بازی حسن‌زاده صادر شد نبرد حساس سپاهان و شهرداری کاشان در لیگ برتر هندبال ششمین گل فصل برای علی‌محمدی حمید حاج ملک قاضی دیدار فولاد مبارکه سپاهان -نفت تهران حسن‌زاده قرارداد خود را با سپاهان ثبت کرد شماره 238 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان اخوان: نویدکیا در تمرین سپاهان است پخش زنده دیدار سپاهان-نفت از شبکه اصفهان و ورزش علیمحمدی در تیم منتخب هفته شانزدهم لیگ برتر شماره 237 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته شانزدهم مهاجری: سپاهان با زرنگی به ما گل زد ویدئوی خلاصه دیدار پدیده-سپاهان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 471

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.