دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
تساوی سپاهان و سیاه‌جامگان در نیمه اول ترکیب تیم فولاد مبارکه سپاهان پیروزی سپاهان در لیگ برتر ووشوی بانوان باید از مدیران سپاهان به خاطر تیمداری در فوتبال بانوان قدردانی شود رحیمی‌زاده:سپاهان برای قهرمانی می جنگد اصفهان میزبان دختران هندبالیست کشور میثاقیان: همیشه روی لبه تیغ هستم کرانچار: هر نتیجه‌ای غیر از برد، مارا دچار مشکل می‌کند حواشی دیدار هندبال سپاهان و صنعت مس کرمان پیروزی سپاهان در لیگ برتر هندبال آغاز لیگ برتر ووشوی بانوان تیمداری سپاهان در فوتبال بانوان شماره 430 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان کرانچار و میثاقیان رو در روی اصحاب رسانه 3 سپاهانی در اردوی تیم ملی دوچرخه سواری ورزشکاران سپاهانی بازیگر شدند جعفری تنها محروم سپاهان در هفته نهم لیگ برتر شماره 429 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان طالبی: بعد از فوتبال دکتر هم شدم سپاهان- مس در هفته چهارم لیگ برتر هندبال

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 541

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.