دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
اسامی محرومان هفته چهارم لیگ برتر اعلام شد شماره 390 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان تابش:داور بازی 3 امتیاز دیدار پارس جم را از ما گرفت اعتراض مکتوب سپاهان به فدراسیون فوتبال پزشک سپاهان: اولیویرا می‌تواند در دربی به میدان برود حضور سپاهانی ها در مراسم گرامیداشت شهید حججی پای حاج‌صفی در یونان به گل باز شد مروان حسین: اولین گلم را در دربی اصفهان می‌زنم صدقیان: اصلاً با نانگ برخوردی نداشتم و به ناحق اخراج شدم کیخسروی: برای مهار پنالتی تا آخرین لحظه صبر کردم نویدکیا امروز با تیم تمرین نکرد مروان حسین قرارداد خود را رسما ثبت کرد قرارداد مروان حسین با سپاهان رسمی شد کری‌ولارو: جو نقش‌جهان را دوست داشتم اخوان: اشتباهات داوری در نتیجه بازی تأثیرگذار بود گزارش تصویری دیدار سپاهان وپارس جنوبی ویدئوی دیدار سپاهان-پارس جنوبی تسلیت به ناصر ملارضایی آقایی: هر چه به داور گفتیم اشتباه می کنی قبول نکرد چهار بازیکن سپاهان و پارس جنوبی تست دوپینگ دادند

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 526

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.