دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
سپاهان - تراکتورسازی به روایت آمار حاج ملک دیدار سپاهان -تراکتور را سوت میزند شماره 307 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان کادر فنی سپاهان در جمع نونهالان طلایی‌پوش حضور مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه بر سر تمرینات شماره 306 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان واکنش لئون استپانیان به خداحافظی هادی عقیلی سپاهان بدون محروم به تراکتور رسید نقش تاثیرگذار سپاهان در نائب قهرمان لیگ تراکتورسازان پنجشنبه به اصفهان می‌ روند تولد دوباره حسن‌زاده در سپاهان شماره 305 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان تراکتور با 3 محروم به دیدار سپاهان می‌رود طاهری :برای خداحافظی نویدکیا و عقیلی برنامه داریم عقیلی: از نرفتن به پرسپولیس پشیمان نیستم میخ اصلی را اما در قلب ما کوبیدی کاپیتان فراموش نشدنی! شماره 304 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان هادی عقیلی رسما خداحافظی کرد آغار طوفانی کرانچار با سپاهان بازتاب درخشش جباروف در سایت فدراسیون ازبکستان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 500

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.