دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
عیادت طاهری از ویسی و سرجيو قنبری: در بدترین زمان ممکن گل خوردیم ویدئو دیدار فولاد مبارکه سپاهان -سیاه جامگان میثاقیان: باید در تمام دیدارهای سخت آینده پیروز شویم بصیرت: سپاهان در بین تیم‌های ایرانی حرف اول را در آسیا می‌زند فولاد مبارکه سپاهان1_ سیاه جامگان1 برتری یک نیمه ای سیاه‌جامگان مقابل سپاهان ترکیب سیاه جامگان مشخص شد رونمایی از ترکیب سپاهان برای مصاف با سیاه جامگان میثاقیان: امیدوارم هواداران را خوشحال کنیم قنبری: به دنبال کسب سهمیه هستیم محرومیت طالب ریکانی لغو شد شماره 283 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان تسلیت باشگاه سپاهان به حسین چرخابی باشگاه آینده سازان، هیچ درخواستی از سپاهان نداشته است طلایی پوشان، صدرنشین لیگ برتر هندبال را تغییر دادند اعلام برندگان مسابقه شهرآورد اصفهان تبریک طاهری به علیرضا رحیمی شماره 282 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان حمید حاج ملک قاضی دیدار سپاهان- سیاه جامگان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 490

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.