دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
بازگشت رکابزن سپاهانی با 2 مدال آسیایی اخوان: الان زمان حمايت از سپاهان است شماره 261 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان توضیح ویسی در مورد مصاحبه اخيرش حضور سپاهانی ها در یوم الله 22 بهمن قنبری :باید روحیه به تیم بازگردد همه با هم در راه پیمایی ۲۲ بهمن ماه ویدئوی دیدار سپاهان- ماشین سازی روز باورنکردنی و اشکهای دروازه‌بان جوان سپاهان محمدی:داور از یک پنالتی سپاهان گذشت کاظمی: نمی توانم خوشحالی خود را پنهان کنم ویسی: بازنده بزرگ این دیدار بودیم،عذرخواهی می کنم قائدی‌فر: احساس کردم هنوز بازیکن سپاهان هستم خلیل‌زاده مقابل پرسپولیس محروم نیست گزارش تصویری دیدار سپاهان و ماشین سازی سپاهان صفر - ماشین‌سازی 3/روز شیرین فرهاد در نقش‌جهان برتری ماشین سازی در نیمه اول اعلام ترکیب تیم ماشین سازی تبریز رونمایی از ترکیب سپاهان مقابل ماشین سازی شماره 260 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 482

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.