دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
فولاد مبارکه سپاهان در فینال لیگ دختران ایران شریفی دیدار سپاهان در هفته چهاردهم را سوت می زند شماره 459 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان کرانچار و ویسی رو در روی اصحاب رسانه سپاهان بدون محروم در هفته چهاردهم لیگ برتر ‏ توقف خانگی پانیونیوس برابر صدرنشین دختران سپاهانی در مسابقات هندبال نونهالان کشور تمرینات زردپوشان پشت درهای بسته شماره 458 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان موفقیت سپاهانی ها در لیگ سراسری شمشیربازی بانوان پیروزی نوجوانان سپاهان در لیگ سراسری طاهری: کرانچار می‌داند صبر ما هم حدی دارد جلال در کورس آقای گلی سپاهان همیاری را با پنج گل بدرقه کرد نتایج لیگ برتر ووشو بانوان ایران+تصاویر موفقیت نونهالان سپاهان در رقابت های هندبال ویدئو دیدار فولاد مبارکه سپاهان- صنعت نفت زدن سه گل به سپاهان کار بزرگی بود کرانچار: نتیجه عادلانه مساوی بود صنعت نفت آبادان۳-فولاد مبارکه سپاهان۲

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 553

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.