دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
شماره 389 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان کرانچار بامروان خط حمله کشنده‌ای خواهیم داشت تارتار: از اصفهان خاطرات خوبی دارم فولاد مبارکه سپاهان یک_ پارس جنوبی یک جدول لیگ برتر فوتبال ایران در پایان رقابت‌های هفته سوم تساوی در نیمه اول ترکیب فولاد مبارکه سپاهان برابر پارس جنوبی سپاهان - پارس جنوبی از شبکه ورزش کرانچار از خبرنگاران اصفهانی تقدیر کرد کرانچار: اجازه تکرار اشتباهات قبلی را نداریم تارتار به نشست خبری نرسید شماره 388 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان نشست خبری کرانچار-تارتار در هتل آسمان مهدی سیدعلی در هفته سوم برای سپاهان سوت می زند شماره 387 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان احسان کمیلی به سپاهان پیوست ربیعی: وضعیت اولیویرا فردا مشخص می‌شود شماره 386 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان کریمی: نتیجه بازی با پدیده درشان سپاهان نبود رمضانی راد : اولتیماتومی به کرانچار نداده‌ایم

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 526

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.