دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
جدول لیگ برتر در پایان رقابت‌های هفته بیست و هشتم ویدئوي گزیده دیدار سپاهان و صبا مرفاوی: نتایج امروز امیدوارمان کرد کرانچار: به نشستن روی نیمکت سپاهان افتخار می‌کنم محمد نوری دیدار با سپاهان را از دست داد صبای قم صفر - سپاهان یک/ادامه روزهای خوب سپاهان حواشی دیدار صبای قم و سپاهان برتری سپاهان مقابل صبا در نیمه اول ترکیب تیم صبای قم مشخص شد رونمایی از ترکیب سپاهان برابر صبای قم پخش زنده دیدار سپاهان و صبا از شبکه ورزش شکست امیدهای سپاهان در هفته 21 لیگ برتر شماره 303 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان مرفاوی:بازی مهمی مقابل سپاهان داریم کرانچار:صبا با سپاهان با کیفیتی روبرو است جباروف: از هواداران سپاهان ممنونم قرارداد اولیویرا تمدید شد شماره 302 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان جباروف مهمان صدای سپاهان عکس/ پرافتخارترین بازیکنان لیگ برتر

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 500

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.