دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
آغاز تمرینات طلایی پوشان شماره 346 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان کریمی: به درخواست کرانچار به سپاهان برگشتم کرانچار:باید باز هم بازیکن جذب کنیم طاهری: تیم قدرتمندی را روانه لیگ برتر می کنیم سعید آقایی به سپاهان پيوست جلسه وکیل جباروف با مدیرعامل باشگاه رمضانی: شریفی بعد از پایان خدمت سربازی به سپاهان بازمی‌گردد نمایشگاه عکس یاران سپاهانی برگزار می شود شماره 345 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان ملی پوشان سپاهان غایب تمرین فردا اطلاعیه روابط عمومی باشگاه برای پوشش خبری تمرینات سپاهان تبریک طاهری و کرانچار به تیم ملی و کی روش شماره 344 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان هافبک سابق سپاهان به استقلال خوزستان پیوست آغاز تمرینات سپاهان از روز چهارشنبه شماره 343 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان بهره برداری از مرحله اول طرح در آمدزایی باشگاه شماره 342 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان علی عابدی در اتحادیه فوتبال ایتالیا

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 512

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.