دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
وحید کاظمی قاضی دیدار سپاهان و سیاه جامگان شماره 428 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان میثاقیان: سپاهان حریف خطرناکی است تابش: نگه داری نقش جهان هزینه های زیادی دارد بادامکی: کرانچار مربی فهیم و بادانشی است آخرین وضعیت دو ملی‌پوش مصدوم سپاهان شماره 427 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان افتتاحیه سی و دومین دوره تور ایران(آذربایجان)باحضورسپاهانی ها طاهری:یک عده می‌خواهند فوتبال اصفهان را نابود کنند تغییر زمان دیدار سپاهان و سیاه جامگان دومین برد متوالی مدافع عنوان قهرمانی سپاهان در تور بین المللی دوچرخه سواری آذربایجان شماره 426 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان سپاهانی محبوب ۳۰ ساله شد از مونته‌نگرو تا توگو حاج صفی در بازی ملی 87 به باقری رسید دست‌پرورده سپاهان در پیراهن ملی هفته نیروی انتظامی مبارک باد پایان هفته سوم لیگ برتر هندبال با صدرنشینی سپاهان طاهری برای تقویت کادرفنی با کرانچار جلسه می گذارد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 541

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.