دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
دو سپاهانی تیم منتخب هفته بیست و سوم لیگ برتر علی احمدی به پدیده پیوست درخشش به وقت اسفند تماشای بازی سیاه جامگان و سپاهان، رایگان شد شماره 281 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان ریکانی تنها محروم سپاهان در هفته بیست و چهارم خلیل‌زاده: نتایج‌مان در حد نام سپاهان نیست ویسی:اجازه نمی‌دهم دشمنان سپاهان خوشحال شوند سد شجاع جلوی مهاجمان ذوب‌آهن فولاد مبارکه سپاهان قهرمان لیگ برتر جوانان شماره 280 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان ویدئو دیدار فولاد مبارکه سپاهان- ذوب اهن ویسی: باید این دربی را می‌بردیم بحیرایی: به این برد نیاز شدیدی داشتیم فاضلی: بردهای ما شروع می شود امینی: کلین شیت می کردم خوشحال تر بودم قنبری: با کمک جوان ها خوب بازی کردیم حسینی: در دام حملات سپاهان افتادیم اولین گل جباروف با پیراهن سپاهان در لیگ برتر گزارش تصویری دربی اصفهان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 490

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.