دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
قنبری: پنالتی پدیده درست نبود پدیده مشهد یک- سپاهان یک علیمحمدی، قاتل تیم های مشهدی حواشی دیدار پدیده-سپاهان تساوی سپاهان و پدیده در پایان نیمه اول نتایج هفته شانزدهم لیگ برتر فوتسال بانوان ترکیب تیم پدیده مشخص شد نتایج هفته دهم لیگ برتر هندبال بانوان رونمایی از ترکیب سپاهان برابر پدیده تساوی امیدهای سپاهان در هفته دهم تساوي زردپوشان در ليگ برتر هندبال مهاجری: به دنبال کسب ۳ امتیاز هستیم ویسی: همچنان به دنبال جذب بازیکن هستیم ثبت قرارداد جلال عبدی بازیکن جدید سپاهان شماره 236روزنامه الکترونیک صدای سپاهان حسن‌زاده رسماً به سپاهان پیوست دیدار مدیران کمیته امداد با مدیرعامل باشگاه اخوان:حسن زاده و عبدی به سپاهان پیوستند زردپوشان هندبال فردا به میدان می روند شماره 235 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 471

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.