دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
قانون برای مهاجمان سخت تر شد! محرم شناسنامه سپاهان است باقریان: 26 سال است فرکی را می‌ شناسم داوران فوتبال ممنوع‌المصاحبه شدند 19 مردادماه قرعه‌کشی جام حذفی فوتبال ایران فرکی:قهر نویدکیا را کاملا تکذیب می کنم پادوانی به دربی اصفهان نمی رسد سلطانی:شهراورد اصفهان شرايط خاصی دارد احمدی: محرم می خواست در سپاهان بمانم بررسی فنی نفر به نفر زردها برنده دربی تیمی خواهد بود که عملکرد بهتری داشته باشد جلسه مدیرعامل سپاهان با کادرفنی از صبح امروز آغاز شد حاج صفی 200 تایی شد رادیو صدای سپاهان، شماره چهل و سوم - پژمان کلانی ویدئو کلیپ اسطوره طلایی هدفم رسیدن به پیراهن تیم المپیک و بزرگسالان است گردان:تلاش میکنم تا دوباره به تیم ملی برسم چرخابی:سپاهان هافبك طراح نداشت پوستر پیروزی قهرمان در هفته اول سرلک در جمع برترین های هفته

1 ... 463 464 465 466 467 468 469 470 471 ... 526

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.