دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
تصاویری از تمرینات شیرها جدیدترین ویدئو از تمرینات سپاهان در ترکیه فشار بازی در اصفهان روی دوش مظلومی خاطره بازی آلمانها :ما قهرمان جهان هستیم! حضور دکتر خلیلیان در برنامه یک شهر ضیافت امید به بهبود روابط بین الملل در فوتبال فولادشهر باز هم می‌تواند رنگ جام را ببیند! زمان نقل‌وانتقالات نیم‌فصل لیگ برتر مشخص شد اعلام زمان دیدارهای جام حذفی ۹۵-۱۳۹۴ ساکت: برای گرفتن حق پخش تلاش می‌کنیم زمان پایان لیگ برتر پانزدهم اعلام شد استفاده از ترکی و فغانی در لیگ پانزدهم برنامه کامل پانزدهمین دوره لیگ برتر سجادی: لیگ برتر، ویترین فوتبال هر کشور است هفته اول؛ سپاهان- استقلال خوزستان از توپ لیگ پانزدهم رونمایی شد شهر آورد اصفهان هفته دوم لیگ برتر کاسیاس و 19 جام ارزشمندش با رئال اولتیماتوم استقلال به کریمی دیدار دوستانه آلتیناردو ترکیه - سپاهان/ تصاویر

1 ... 463 464 465 466 467 468 469 470 471 ... 512

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.