دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
کاشانی:برانکو باید در کمیته فنی حاضر شود پس از 45 دقیقه/اتوبوس پرسپولیس فولادشهر را ترک کرد نویدکیا: از محرم بی‌خبرم/ وی به زودی برمی‌گردد گل حاج‌صفی تقدیم به مرتضی پاشایی وریا: ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمانیم! دیگر به تراکتوسازی کاری ندارم چون بازیکن سپاهان هستم خلعتبری:از عنوان قهرمانی مان دفاع می کنیم عالیشاه:هواداران پرسپولیس گناه دارند کرمی:فکر نمی کردیم 4 گل به سپاهان بزنیم بنگر:هواداران سپاهان به من لطف داشتند فرکی:هواداران ما سنگ تمام گذاشتند باقریان: پرسپولیسی‌ها چیزی برای از دست دادن نداشتند غفوری:سپاهان مدعی اول قهرمانی است سرلک:من و کامیابی نیا دوستان صمیمی هستیم بابت این برد به همه اصفهانی‌ها تبریک می‌گویم برانکو: نتیجه بازی می توانست چیزی دیگری باشد خسروی: هیچ کدام پنالتی نبود اخراج گزارشگر 90 از استادیوم فولادشهر حواشی بازی پرسپولیس و سپاهان سپاهان باز هم پرسپولیس را 4تایی کرد

1 ... 463 464 465 466 467 468 469 470 471 ... 541

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.