دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
هیکرز:در لیگ قهرمانان با سپاهان دیدار داشتم سپاهان دو گام تا بام ایران موتور گلزنی شیمیا به دلم افتاده سپاهان قهرمان می شود امیدوارم در اصفهان جشن قهرمانی بگیریم هرتیمی کمتراشتباه کندقهرمان می‌شود عقیلی: همه چیز 50-50 است فرکی: ما یک شانس هستیم، نه شانس اول برنامه مسابقات نونهالان فولاد مبارکه سپاهان خلعتبری: بازی کنار شیمبا و محرم عالی است سپاهان برای حفظ صدانشینی تلاش می کند همه احتمالات دو هفته پایانی لیگ برتر ایران جعفرپور: امسال هر دو جام برای اصفهانی‌ها است سیدصالحی: به تجربه سپاهان باختیم شانس مدعیان مساوی است معادله قهرمانی پیچیده شد سپاهان مدعی نامرئی شیرها چشم انتظار لغزش رقبا آغاز دوباره تمرینات از دوشنبه مشخص نيست به بازي بعد مي‌رسم يا نه

1 ... 463 464 465 466 467 468 469 470 471 ... 490

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.