دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
حسین فرکی از فردا در اصفهان گردان :با سپاهان قرارداد دارم کلیپ سپاهان سلطان فوتبال مجله هفتم / ویژه نامه قهرمانی هادی عقيلی در کنار کودکان مبتلا به سندروم داون هفتمین شماره ماهنامه سپاهان منتشر شد نویدکیا یک کاپیتان بزرگ است ارزش هایی که در سپاهان پا برجاست جوانان تیم‌ملی اعتماد کی‌روش را جلب کردند گزارش تصویری از جشن ستارگان طلایی شروع تمرینات سپاهان از 30 خرداد فاضلی: 3 سال دیگر قرارداد دارم دل نوشته های چهره‌ها برای شهدای غواص خوروش: سپاهان به فخرالدینی و حسینی نیاز ندارد از حضور ایرج تا همخوانی ای ایران ای مرزپرگهر مدیران سپاهان کاربلد هستند فرکی :خط حمله سپاهان حفظ میشود خلیلیان: شریفی عاشق سپاهان است محرومیت باشگاه‌ها در صورت مذاکره با قراردادی‌ها خلیلیان:میخواهیم در آسیا موفق باشیم

1 ... 463 464 465 466 467 468 469 470 471 ... 500

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.