دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
پیش بازی سپاهان -سایپا زاغی‌نژاد: برای دیدار با سایپا ریکاوری خوبی داشتیم‌ حاج‌رسولی‌ها: سپاهان شانس بیشتری مقابل سایپا دارد سایپا ـ سپاهان، معتبرترین دیدار هفته امیدهای سایپا برای فتح دروازه صدرنشین فرکی – جلالی؛ مچ اندازی برای صدر بصیرت: سپاهان در پی حفظ صدر جدول است باقریان: نقش جهان پیشرفت خوبی داشته است يزدخواستي :بازي برابر سايپا براي سپاهان اهميت زيادي دارد معضلی مزمن به نام. نقش جهان چرخش از لیگ اروپایی به آسیایی اولین میهمانی به یاد قهرمانی نگاه فنی به دیدار سایپا - سپاهان روزنامه های صبح 2شهریور 94 پژمان جمشیدی:پرسپولیس عقیلی و محرم ندارد البرز حاجی پور قاضی دیدار سپاهان و سایپا باقریان:حاج صفی گفته بود به سفارت آلمان می رود جلالی :سپاهان خیز بلندی برای قهرمانی برداشته است شایستگی های پیشکسوتان صنعت فولاد مبارکه مصاف فولاد مبارکه سپاهان-سایپا

1 ... 463 464 465 466 467 468 469 470 471 ... 553

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.