دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
کریم باقری با پرسپولیس به اصفهان نرفت صف‌ «طلایی‌پوشان پرفروغ» برابر «سرخپوشان پرفروق» باز هم نگاهها معطوف به فولادشهر فرکی، برانکو را به لبه پرتگاه می‌فرستد؟ یک برد قرمز برابر سپاهان در 14 بازی سپاهان و پرسپولیس؛ ال کلاسیکوی ایرانی برانکو:سپاهان راخیلی خوب می شناسم جدال دوباره فرکی و برانکو در دوئل تهرانی‌هابا اصفهانی‌ها پرسپولیس صبح امروز راهی اصفهان شد کفشگری کاپیتان پرسپولیس مقابل سپاهان شد آشتیانی: دیدار سپاهان و پرسپولیس همواره جذاب بوده است خوروش: پادووانی مشکلی برای بازی پرسپولیس ندارد کامیابی نیا: سپاهان تیم خوبی است سپاهان _پرسپولیس زیر ذره بین دستیاران کی روش باقریان: فصل آینده در نقش‌جهان بازی می‌کنیم نامگذاری هفته های سوم و چهارم لیگ برتر هافبک سپاهان در لیست بهترین بازیکنان شهرآورد درخواست پرسپولیس برای بخشش مکانی رد شد هر باشگاه لیگ برتری، یک افسر امنیتی باقریان:هنوز با نویدکیا صحبت مستقیم نداشته‌ام

1 ... 486 487 488 489 490 491 492 493 494 ... 561

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.