دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
امیر حسین کریمی به گسترش فولاد پیوست چرخابی: دوره انتقال برای سپاهان باید مهم باشد تصاویری دیگر از تمرینات قهرمان حضور با انگیزه شهاب در تمرینات خوروش پا به توپ شد! زاغی نژاد:95 درصد تیم بسته شده است فرکی:از روند تمرینات راضی هستم مهرماه هیجان‌انگیز برای تیم ملی اردوی سپاهان در ترکیه برگزار میشود ممنوعیت حضور تیمهای بدهکار در لیگ بازگشت شریفی به تمرینات سپاهان تمرين سپاهان با جي. پي. اس / تصاوير قراردادم را با سپاهان تمدید میکنم بومی‌گرائی در اولویت تیم‌های اصفهانی ‌لیگ برتر قرار گیرد‌ عارف غلامی در تیم ملی فوتبال جوانان خلعتبری: فصل بعد به 3 جام حمله می‌کنیم حاج صفی با سپاهان قرارداد می‌بندد کرمی: غیبتم در تمرینات هماهنگ شده بود حضور ملي پوشان در تمرين سپاهان / گزارش تصویری حاج رسولی ها:مدیران سپاهان کاربلد هستند

1 ... 486 487 488 489 490 491 492 493 494 ... 528

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.