دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
سپاهان-صبا از شبکه شما و قم سخنان سرمربیان سپاهان و صبا در نشست خبری صدای سپاهان شبکه یاران سپاهانی تلاش برای بهبودی حاج صفی فرکی مربی سال- حاج صفی بازیکن سال تبریک دومین سالگرد تاسیس صدای سپاهان نسخه پنجم اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان منتشر شد غفوری:اجازه ندهید کی روش برود در سال جدید افتخارات بیشتری کسب کنید سیدجواد هاشمی مهمان شبکه صدای سپاهان تصاویری از تمرینات تیم فوتبال سپاهان سلام بر اسطوره های طلایی پیگیری خواهرخواندگی سپاهان-زنیت روسیه کلیپ زیبای ستارگان طلایی ماهنامه نوروزی سپاهان در میان علاقه مندان سیب و سکه را در هفت‌سین بیشتر دوست دارم هادی و سامین حسین زرگر قاضی دیدار سپاهان و صبا گلایه مرادمند از غربت در ورزشگاه آزادی اسلامیان:فدراسیون موافق جدایی کی‌روش نیست

1 ... 486 487 488 489 490 491 492 493 494 ... 500

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.