دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
پتروشیمی- سپاهان در لیگ برتر هندبال سپاهان را همه جانبه قضاوت کنید/ از نقدها استقبال می کنیم سومین نشان طلای ایران به شهربانو منصوریان رسید الهه منصوریان طلایی شد شکست پانیونیوس در هفته ششم سوپر لیگ یونان برخورداری:تا بهبودی کامل نمی‌توانم در ترکیب سپاهان حاضر شوم طاهری:منافع یک عده در جوسازی علیه سپاهان است هواداران بر سر مزار شهدای سپاهانی دعوت از 27 بازیکن برای توگو و روسیه موفقیت سپاهانی ها در مرحله دوم لیگ برتر پیست همه دلخوشی اهل حرم بیرق توست.. انصاری و آقایی در تیم ملی سپاهان در سوگ پرواز عماد حواشی دیدار هندبال سپاهان و هپکو اراک جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته هشتم درخشش برادران استکی در روز پیروزی دینامو بخارست پیروزی سپاهان در لیگ برتر هندبال مصاف فولاد مبارکه سپاهان و هپکو اراک در لیگ هندبال شماره 425 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان طاهری: هیچ اولتیماتومی در کار نیست

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 541

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.