دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
طاهری: از هواداران معذرت می‌خواهیم سعید برخورداری به خانه بازگشت مهندس طاهری ۱۷ مرداد روز خبرنگار را تبریک گفت شماره 385 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان با اصفهان کارت به نقش جهان بیائید خلعتبری: سپاهان همیشه شیر است و خطرناک شماره 384 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان توضیح پزشک سپاهان در مورد مصدومیت اولیویرا و پاپی جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته دوم شماره 383 وزنامه الکترونیک صدای سپاهان ویدئوی دیدار سپاهان-پدیده مهاجری: با همدلی پیروز شدیم کرانچار:از هواداران عذرخواهی می کنم شکست سنگین در مشهد حواشی دیدار پدیده و سپاهان پایان نیمه اول ترکیب فولاد مبارکه سپاهان برابر پدیده سپاهان - پدیده از شبکه ورزش برتری تیم ملی هندبال مقابل سپاهان در دیداری دوستانه حاج صفی و شجاعی به یاد ایران(عکس)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 526

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.