دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
خلیل زاده به کارش در سپاهان ادامه می‌دهد اگر رسانه نباشد مثل این است که در غار بازی می‌کنیم ورزشکاران در سوگ آیت‌الله + تصاویر سعید قائدی فر به ماشین سازی پیوست تمرین سه شنبه سپاهان بدون تماشاگر خلیل زاده تنها محروم سپاهان درهفته شانزدهم لیگ برتر کرمانشاهی در هفته شانزدهم برای سپاهان سوت می زند بزرگداشت آیت‌الله رفسنجانی در تمامی رقابت‌های باشگاهی فوتبال زینب ملکی:دوست داشتم برای سپاهان بازی کنم هفته نهم لیگ برتر هندبال به پنجشنبه موکول شد شماره 234 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان آیت الله هاشمی رفسنجانی به ملکوت اعلی پیوست جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته پانزدهم اخوان :مذاکراتمان با بازیکنان مد نظر ادامه دارد استکی: از بارسلونا و پاری‌سن‌ژرمن پیشنهاد دارم شماره 233 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان کریمی : دیناموزاگرب مخالف جدایی‌ام است قائدی فر :از هواداران و مسئولین سپاهان بابت حمایتشان ممنونم ویسی:زمان برگزاری کلاسها خوب نیست اخوان: کریمی دوست دارد به سپاهان بیاید

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 471

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.