دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
تساوی پرگل صنعت نفت و سپاهان در پایان نیمه نخست رونمایی از ترکیب سپاهان برابر صنعت نفت واکنش سپاهان به احتمال حضورش در لیگ قهرمانان آسیا دربی عراقی‌های لیگ برتر در آبادان! آمار و ارقام؛ صنعت نفت آبادان - سپاهان اصفهان نشست خبری کمالوند و کرانچار برگزار نمی‌شود شماره 457 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان شریفی فقط تا نیم‌فصل می‌تواند در تراکتورسازی بازی کند اکران صفر تا سکو قرارداد ژایرو رودریگز فسخ شد یزدانی دیدار سپاهان و نفت آبادان را از دست داد زاهدی فرد قاضی دیدار سپاهانو نفت آبادان تمرینات سپاهان امروز و فردا پشت درهای بسته اعلام زمان دیدار سپاهان در هفته سیزدهم لیگ برتر پیروزی سپاهان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال جوانان ویدئوی رویای طلایی را از دست ندهید تیم منتخب هفته دوازدهم در انحصار سپاهانی ها یزدانی: محکوم به برد بودیم میرزایی: خیلی بهتر از تراکتورسازی بودیم آقایی:دوست داشتیم هواداران در این برد کنارمان باشند

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 553

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.