دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
موفقیت سپاهانی ها دراولین مرحله لیگ برتر پیست شماره 341 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان اتحاد در برابر تروریسم حضور مدیرعامل باشگاه در شورای عالی بسیج ورزشکاران لیگ برتر هفدهم یک هفته دیرتر آغاز می‌شود واکنش خارجی‌های سپاهان به حادثه تروریستی تهران شماره 340 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان میرزایی : گزینه اول و اخر من در ایران سپاهان است حسن زاده در سانتیاگو برنابئو شماره 339 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان ساسان انصاری در سپاهان سومین جام دينامو با درخشش سپاهانی ها کریمی: روی حمایت هواداران حساب کرده‌ایم حسن زاده در جشن قهرمانی رئال محفل انس با قرآن با حضور سپاهانی ها برگزار شد مشارکت سپاهان در برگزاری محفل انس با قرآن مدیر رسانه‌ای سپاهان:لطفا با نام سپاهان بازارگرمی نکنید کی‌روش فهرست تیم ملی را اعلام کرد برتری دیناموبخارست با درخشش ستاره های ایرانی شماره 338 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 512

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.