دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
ویسی: چشمی قرارداد 6 ماهه می‌خواهد فرهاد کاظمی در نشست خبری حاضر نشد نامه اعتراضی سپاهان به کنفدراسیون هندبال آسیا اخوان :آماده دیدار با ماشین سازی هستیم طاهری: به شایعات دامن نزنید اسلامی: امیدوارم مقابل سپاهان به پیروزی‌ برسیم حیدری قاضی دیدار سپاهان در هفته بیست ویکم حضورسپاهان درنمایشگاه دهه فجر نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در میدان حضرت امام (ره) شماره 259 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان اخوان: عقل حکم می کند برای ۱۰ بازی قرارداد نبندیم رکابزن سپاهانی طلایی شد شماره 258 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان فاضلی: بازیکنان رابطه صمیمانه‌ای با ویسی دارند اخوان :کارت بازی جباروف صادر شده است شماره 257 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان برنامه هفته بیستم و بیست و یکم لیگ برتر جوانان جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیستم طاهری: برای حفظ منافع سپاهان به کارمان ادامه می‌دهیم انعکاس خبر پیوستن جباروف به سپاهان در یک سایت آلمانی

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 482

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.