دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
تماشای دیدار سپاهان و صبا در قم رایگان شد شماره 301 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان فغانی دیدار سپاهانی ها را سوت می‌زند رقابت تمام اصفهانی حضور مدیران باشگاه در سازمان ورزش شهرداری اصفهان سپاهان بدون محروم در هفته بیست وهشتم لیگ برتر نتایج روز دوم مرحله نهایی لیگ برتر فوتبال نوجوانان شماره 300 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان نمایش دلپذیر کریمی در دربی زاگرب روز نخست مرحله نهایی لیگ برتر نوجوانان/داربی اصفهان برنده نداشت جدول لیگ برتر فوتبال در پایان هفته بیست و هفتم صبا با سه محروم به مصاف سپاهان می رود دیدار اعضای انجمن ایپس اصفهان با مدیرعامل باشگاه شماره 299روزنامه الکترونیک صدای سپاهان طاهری: کرانچار کاتالیزور بازیکنان ماست پرشورهای سپاهان مهمان های جدید لیگ بازی 90 دقیقه‌ای کریمی برابر تیم سابق قنبری: دیدار با گسترش یکی از تاکتیکی‌ترین بازی‌های لیگ بود حسینی: گل حاج‌صفی تمام برنامه‌هایمان را به هم ریخت غلامی: سبک جدیدی را تجربه می‌کنیم

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 500

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.