دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
خوروش: شرایط اردویی ما خیلی خوب است پرسپولیس 15 سال از سپاهان عقب است اولین دیدار طلایی پوشان، امروز ساعت19 عدم حضور تیم‌های دسته‌ یک در جام‌حذفی حریفان سپاهان در اردوی ترکیه مشخص شدند حضور شکوهمند سپاهانی ها در راه پیمایی روز قدس دعوت از وزیر ورزش در مراسم قرعه کشی لیگ برتر مرادمند: سپاهان بهترین تیم ایران است سپاهان و ذوب آهن در بلو/تصاویر تسلیت شبکه صدای سپاهان به خانواده بزرگ ذوب آهن عدم توافق سپاهان با ابراهیمی از زبان مدیرعامل مرادمند به پدیده مشهد پیوست سپاهان کم تغییرترین تیم لیگ‌برتر دو کاپیتان در یک قاب پول رضایتنامه کریمی برای استقلالی‌ها ناچیز است برپایی اردوی ۱۰ روزه سپاهان در ترکیه گردانی:برای موفقیت سپاهان بزرگ تلاش میکنم کریمی:تا 48 ساعت آینده وضعیتم روشن می شود ثبت قرارداد بازیکنان پس از اعلام تست پزشکی عارف غلامی در تیم ملی فوتبال جوانان

1 ... 506 507 508 509 510 511 512 513 514 ... 553

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.