دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
گردان: دوست دارم که در سپاهان بمانم حاج صفی: در قید رکورد و رکوردزن نیستم خادم تلاش خوبی برای فوتبال انجام داد فرکی:سوپر جام ایران بازی جذابی خواهد بود خلیلیان: لیست سپاهان این هفته نهایی می‌شود بازگشت باشکوه پس از خداحافظی غم‌انگیز گزارش واحد مرکزی خبر از پیشنهاد باشگاه سپاهان محرم بازیکن مورد علاقه من است خوروش: برای موفقیت سپاهان تلاش می کنیم فرکی: امیدوارم حاج‌صفی به کشورهای عربی نرود بهروان:موافق برگزاری سوپر جام هستیم لیست تیم ملی امید اعلام شد علی احمدی: دوست دارم در سپاهان بمانم مدیریت منسجم رمز موفقیت سپاهان است هدف سپاهان حضوری موفق در آسیا است عقیلی: رؤسای عرب AFC مترسک هستند فرکی: روی محرم حساب کرده ایم حسین فرکی از بیمارستان مرخص شد پنجمین حضور همزمان نمایندگان فوتبال اصفهان در آسیا سرمربی تیم سپاهان تحت عمل جراحی قرار گرفت

1 ... 506 507 508 509 510 511 512 513 514 ... 541

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.