دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
رنگ آفتاب نشریه شماره 3 - اردیبهشت ماه 1393 دوباره بازمی گردیم پیراهن طلایی با صدای محمد فکار سپاهان قله عشق با صدای حمید رشادی خورشید های روشن من با صدای علیرضا افتخاری فخر ایران بمان ای سپاهان با صدای علیرضا افتخاری رادیو صدای سپاهان، شماره دوازدهم صدای سپاهان سروش صحت: اصفهانی ام و سپاهانی! کلیپ مهدی شریفی ، پدیده سال سپاهان آقا رشید در جشن نوروزی یاران سپاهانی 2 سروش صحت در جشن نوروزی یار سپاهانی ۲ صحبت های دکتر خلیلیان در جشن نوروزی همه با هم دست در دست یکدیگر / تلاش برای تثبیت سپاهان جهانی پیشکسوتان سپاهان در جشن نوروزی یاران سپاهانی 1 ترانه لباس زرد از نوید و محسن کدخدایی ترانه خورشید طلایی از محمد فکار ترانه هتریک قهرمانی از آرش ولیان ترانه حالاحالا قهرمانیم از احسان شماعی زاده

1 ... 517 518 519 520 521 522 523 524 525 526

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.