دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
حضور مومنی و سلطان حسینی در باشگاه دیدار دوستانه سپاهان و زنیت روسیه آخرین حضور کاپیتان خوروش:‌ فرکی با ما قرارداد دارد امیدوارم جام دوم هم به اصفهان برسد تبریک به نفت تهران «دست های مهربان» در جشنواره فیلم کودک اسطوره های قهرمانی سپاهان را تبریک گفتند مجید رحیمی زاده از دنیای هندبال خداحافظی کرد مدیرکل صدا و سیمای اصفهان در باشگاه سپاهان حضور استاد هوشنگ حریرچیان در باشگاه سپاهان دوست داریم آقای فرکی در سپاهان بماند خلعتبری: امیدوارم فرکی در سپاهان بماند فرکی: احتمالا در سپاهان می مانم محکومیت نفت مسجد سلیمان صالحی:‌ تيم‌هاي اصفهاني هم ايراني هستند شریفی: سپاهان را اندازه جانم دوست دارم مرادمند: خدا را شکر زحماتمان را گرفتیم در فصل نقل و انتقالات به منابع رسمی رجوع کنید بصیرت: سپاهان شخصیت قهرمانی دارد

1 ... 528 529 530 531 532 533 534 535 536 ... 561

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.