دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
ارتش زرد پرسپولیس را به زانو در آورد تساوی جوانان سپاهان و استقلال اهواز نائب قهرمانی امیدهای سپاهان در لیگ ایران درخواست برای بپاخواستن پرسپولیس!!! دعوا بر سر سهمیه لیگ و سهمیه آسیا 9 سال پس از خداحافظی اولین دستپخت برانکو در ملاقات فرکی و برانکو چه گذشت؟ برانکو: از دیدن فرکی خیلی هیجان‌زده‌ام برخورد گرم برانکو و فرکی پس از ۹ سال فرکی: خاطرات تیم ملی دوباره تداعی می شود برانکو سپاهان را آنالیز کرد قوی در خانه ؛ ضعیف در زمین حریفان تنبیه خلعتبری در گل و خبر ورزشی سجادی: نمی دانم چرا خلعتبری خط خورد اکبریان داور دیدار سپاهان-پرسپولیس کلیپ جشن نوروزی یاران سپاهانی۳ نام برانکو مرا یاد خداحافظی غریبانه او می‌اندازد طارمی:سپاهان در معنای واقعی باشگاه است سپاهان- پرسپولیس در داربی ایرانی

1 ... 534 535 536 537 538 539 540 541 542 ... 553

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.