دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
رادیو صدای سپاهان، شماره ششم رادیو صدای سپاهان،شماره پنجم رادیو صدای سپاهان، شماره چهارم رادیو صدای سپاهان، شماره سوم رادیو صدای سپاهان، شماره دوم رادیو صدای سپاهان، شماره یکم کاش آن شب را نمی آمد سحر/ کاش گم در راه پیک بد خبر یک نکته از این معنی... قرآن کریم: زرد یکدست و خالص که رنگش بینندگان را شاد می‌کند... محبوب ترین بازیکن دنیا ، محرم نویدکیا... قصه غصه ما، اشک های یک قهرمان اینجا صدای سپاهانی هاست... یاشاسین تراکتور با سپاهان همه بی مرز میشوند! نگذار بگذرد آنچه گذراندی با ما ... روزی که سپاهان به استقلال درس فوتبال داد امشب ، ساعت به وقت نور تنظیم بود هوادار... سید آقای گل ‏!‏ به بهانه ی قدم گذاشتن مهدی کریمیان به دیار سپاهان قهرمان ثانیه به ثانیه قصه ی جهانی شدن طوفان زرد برای تو که روزهای طلایی جوانیت را به عشق کودکی ات ترجیح دادی... سپاهان شد تمام باورمان ...

1 ... 552 553 554 555 556 557 558 559 560 561

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.