دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
صعود چشمگیر سپاهان + جدول شماره 456 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان ویدئو دیدار فولاد مبارکه سپاهان- تراکتور سازی سمیه شهبازی: سپاهان را به آینده سازان نسبت ندهید گل‌محمدی: می‌توانستیم به سپاهان نبازیم! کرانچار: متعهدیم همیشه همینطور باشیم فولاد مبارکه سپاهان۳- تراکتورسازی صفر برتری سپاهان در نیمه اول با گل ساسان انصاری ترکیب سپاهان برابر تراکتورسازی اعلام شد پیروزی بانوان طلایی با گل موری آمار و ارقام؛ سپاهان اصفهان - تراکتورسازی تبریز بازی تراکتورسازی و سپاهان بدون تماشاگر برگزار می‌شود شماره 455 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان شکست پانیونیوس در حضور 90 دقیقه ای حاج صفی این حساس‌ترین دیدار سپاهان و تراکتورسازی است سپاهان و تراکتورسازی بحران کسب نتیجه دارند اولویت سپاهان برپایی اردوی داخلی در نیم فصل است نشست خبری کرانچار و گل محمدی در هتل آسمان ستارگان سپاهان در کلیپ زیبای رویای طلایی۲ شور هواداران سپاهان برای یاری به زلزله زدگان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 553

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.