دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
سجاد استکی پدیده سال هندبال اروپا شد طاهری:بهتر است دایی به تیم خودش برسد نتایج هفته نهم لیگ برتر امید شماره 232 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان پیروزی سپاهان در دیدار تدارکاتی صعود بانوان فولاد مبارکه سپاهان پیروزی بانوان سپاهان در لیگ برتر هندبال تبریک باشگاه سپاهان به عزیز ا... مشفقي خداحافظی سعید قائدي فر با سپاهان مصاف سپاهان -پالایش نفت آبادان در لیگ برتر فوتسال بانوان شماره 231 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان برای جذب بیت‌سعید و طیبی درخواست رسمی داده‌ایم پیروزی بانوان سپاهان در لیگ برتر والیبال نشسته جلال عبدی در تمرینات سپاهان تمرین در دوبی پس از دیدار در نقش جهان امینی: به هیچ تیمی جز سپاهان فکر نمی‌کنم مصاف سپاهان - شهرداری بم درلیگ برتر هندبال بانوان محسن ترکی از دنیای داوری خداحافظی کرد حضور بانوان سپاهان در لیگ برتر والیبال نشسته تجلیل از بازیکنان خارجی فولاد مبارکه سپاهان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 471

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.