دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
تعطیلی تمرینات سپاهان در روزهای تاسوعا و عاشورا جریمه ده درصدی برای سپاهانی ها کریمی: باید به ثبات برسیم کرانچار: هواداران حق دارند ناراحت باشند سپاهان همچنان بازندهِ خارج از خانه توقف یک نیمه‌ای سپاهان برابر نفت ترکیب فولاد مبارکه سپاهان مشخص شد حضور تیم سپاهان در تور دوچرخه سواری ایران - آذربایجان گلزن محروم و ملی‌پوش مصدوم نفت – سپاهان؛ کرانچار و سبدی از ستاره اعلام آرای انضباطی شماره 424روزنامه الکترونیک صدای سپاهان بازی سپاهان و نفت پخش تلویزیونی ندارد؟ صعود پانیونیوس به صدر جدول لیگ یونان در حضور ایرانی‌ها کرانچار به نشست خبری نفت تهران - سپاهان نمی‌رسد مهدوی دیدار سپاهان و نفت را سوت می زند تاریخچه کامل رویارویی‌های سپاهان و نفت تهران علی‌محمدی: به آینده امیدواریم شماره 423 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان اعلام زمان کنفرانس خبری سرمربیان نفت تهران و سپاهان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 541

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.