دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
اعلام رأی دیدار سپاهان و صنعت نفت آبادان جلسه نیکفر، طاهری و و یسی برگزار شد شماره 256 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان هلیچی به نفت آبادان پیوست ویسی به کار خود ادامه می دهد جپاروف در تمرین سپاهان حضور یافت نیکفر: در کار ویسی دخالت نکردیم پیروزی سپاهان در لیگ برتر امید شماره 255 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان اطلاعيه روابط عمومی باشگاه در مورد استعفای ویسی سرور جباروف رسما در سپاهان جلالی: در یک روز مهم سپاهان را شکست دادیم ویسی:می‌توانستیم مقابل پیکان بازنده نباشیم عبدی:می توانستیم بهتر از این باشیم اخوان: احمدی باید اخراج می شد پیروزی پرگل سپاهان درلیگ برتر جوانان پیکان 3- سپاهان 2/سپاهان از سهمیه فاصله گرفت حاشیه دیدار پیکان - سپاهان پایان نیمه اول اعلام ترکیب تیم پیکان تهران

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 482

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.