دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
شماره 298 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان ویدئوي گزیده دیدار در سیمای سپاهان خلیل‌زاده: دست تماشاگران واقعی سپاهان را می‌بوسم میرزایی: هواداران سنگ‌تمام گذاشتند کرانچار:الان فقط به بازی با صبا فکر می‌کنیم کمالوند: سپاهان مستحق سه امتیاز بود گزارش تصویری دیدار سپاهان و گسترش فولاد توریست‌های خارجی در نقش‌جهان+عکس سپاهان یک - گسترش فولاد صفر؛سپاهان در موقعیت آسیایی شلیک حاج‌صفی سپاهان را برنده به رختکن فرستاد رونمایی از پرچم 400 متری سپاهانی‌ها ترکیب تیم گسترش فولاد مشخص شد رونمایی از 11 مرد کرانچار برای مصاف با گسترش فولاد نتایج هفته بیستم لیگ برتر امید+جدول آذرنیا: با یکی از بهترین تیم های ایران بازی داریم علی محمدی: از هواداران تقاضا می کنم به ورزشگاه بیایند آقایی: با تیم بزرگی بازی داريم گزارش تصویری نشست خبری سپاهان و گسترش فولاد کرانچار: تغییرات سپاهان حاصل تفکرات من است شماره 297 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 500

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.