دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
علیمحمدی تمدید کرد عزت ا... پورقاز رسما به سپاهان پیوست مدیر رسانه‌ای سپاهان :حضور رحمتی در اصفهان صحت ندارد درخشش بی‌پایان سجاد استکی علی عابدی استعدادیاب باشگاه تورتره تسته ایتالیا شماره 337 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان مرجان کیانی به سوی پروردگار پرواز کرد اخوان :مسئول اجرای سیاست‌های باشگاه سپاهان هستم تبریک به سبک مدافع مسلمان سپاهان شماره 336 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان مدافع سپاهان قرادادش را فسخ کرد علی کریمی فردا به اردوی تیم ملی می‌رود طاهری به عضویت مجمع عمومی سازمان لیگ در آمد مرور خاطرات به سبک امینی حضور در جام جهانی برای هر بازیکنی مایه افتخار است شماره 335 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان شماره 334 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان قهرمانی با فولاد به اندازه قهرمانی با سپاهان دلچسب نبود قرارداد هافبک سپاهان فسخ شد سرت را بالا بگیر ایران!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 512

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.