دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
ناکامی پانیونیوس با بازیکنان ایرانی در لیگ اروپا سپاهان عازم مشهد شد کرانچار به نشست خبری نرسید خلعتبری: کرانچار از بهترین مربیانی است که با آنها کار کرده‌ام بدرقه‌ی سپاهانی‌ها برای دیدار مقابل پدیده شماره382روزنامه الکترونیک صدای سپاهان پدیده - سپاهان در ورزشگاه ثامن سپاهان بدون محروم در هفته دوم لیگ برتر درخواست عجیب باشگاه یونانی از ملی‌پوشان ایرانی محرومیت ساسان انصاری تعلیق شد گردان:کار سختی مقابل سپاهان داریم بیژن حیدری داور دیدار سپاهان-پدیده دختران سپاهان در رقابت های قهرمانی واترپلو ایران علیمحمدی: مدعی هستیم و برای پیروزی به مشهد می رویم مهاجری: مقابل تیمی بازی می‌کنیم که مدعی قهرمانی است مرادمند:سپاهان را همیشه دوست داشتم و خواهم داشت شماره381 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان لیگ برتر هندبال قرعه‌کشی شد خیلی از افرادی که جایزه نبردند، نامشان در مراسم برده شد! ناصحی:بازی سختی مقابل سپاهان داریم

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 526

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.