دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
شماره 278 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان رقابت بانوان سپاهان در لیگ برتر والیبال نشسته فینال رقابتهای هندبال جوانان ایران - سبزوار + تصاویر نتایج هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتسال بانوان با رفتنت ای زهرا از خانه صفا رفته... امید سپاهان-نفت اهواز جمعه در صفائیه سپاهان نایب قهرمان هندبال جوانان ایران شماره 277 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان تبریک باشگاه به دکتر سبحانی و فولادمردان جوانان فولاد مبارکه سپاهان در فینال لیگ هندبال ایران تداوم پیروزی های سپاهان در لیگ برتر هندبال پیروزی بزرگسالان سپاهان بر امیدها تورج حق وردی برای دربی اصفهان سوت می زند رکابزن سپاهانی در بحرین هم مدال گرفت دیدار تدارکاتی بزرگسالان و امیدهای باشگاه سپاهان در نیمه نهایی لیگ هندبال جوانان ایران قائد رحمتى ادامه فصل را از دست داد شماره 276 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان قائدرحمتی:دربی اصفهان سختی‌های خود را دارد اعظم قینانی: سپاهان جوان‌ترین تیم در لیگ برتر امسال بود

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 490

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.