دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
گفتگوی ویدئویی با حسن جعفری حسن جعفری به سپاهان پیوست پایان فصل با تساوی برای یاران کریمی حلول ماه رحمت و مغفرت مبارک باد احسان آقارشید را به چالش کشاند شماره 333 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان مدیر فنی آکادمی تیم‌های فوتبال پایه سپاهان منصوب شد شماره 332 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان اعلام تقویم هفدهمین دوره لیگ برتر اعلام زمان قرعه‌کشی لیگ هفدهم ادامه ی تمرین حاج صفی برای نقش فیلیپ لام طاهری: جباروف را می‌خواهیم دلیل انتخاب سپاهان بزرگی این باشگاه بود شماره 331 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان یزدانی: برای پیشرفت به سپاهان آمدم دیدار مدیرعامل باشگاه با اعضای موسسه نورمحیی طاهری :آمدن محرم به نظر کرانچار بستگی دارد ملاقات اروپایی شماره یک پیشین با لژیونر جوان سیاوش یزدانی به سپاهان پیوست شماره 330 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 512

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.