دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
آخرین وضعیت مصدومان سپاهان برای بازی با تراکتورسازی بازگشت حاج‌صفی به پانیونیوس برای نبرد با زانتی حسام فتاحی آنالیزور سپاهان شد این کارها تختی را تختی کرد نه مدالهایش ارسال کمک های باشگاه سپاهان به مناطق زلزله زده تمرینات سپاهان پشت درهای بسته پیروزی سپاهان در هفته اول لیگ فوتبال نوجوانان سرمربی سپاهان : لیگ فوتبال بانوان جذاب شده است بازگشت گلر سپاهان به تمرینات اکبریان قاضی دیدار سپاهان در هفته دوازدهم شروع رقابت های لیگ قهرمانی فوتبال نوجوانان تصاویر دیدار سپاهان وامیدهای باشگاه مشارکت کرانچار در کمک به زلزله زدگان جشن تولد کرانچار در حاشیه تمرین امروز تساوی بزرگسالان و امیدهای سپاهان در دیداری تدارکاتی اهدا خون توسط سپاهانی ها ارسال کمک های باشگاه سپاهان به زلزله زدگان ثاقبی ویژه‌ترین بازی فصل را از دست داد حضور کرانچار در مدرسه دخترانه سپاهان مقابل امیدهایش به میدان می‌رود

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 553

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.