دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
کرانچار و کمالوند رو در روي اصحاب رسانه کمالوند:سپاهان در این روزها هم مثل شیر است سپاهان - گسترش فولاد؛دوئل 6 امتیازی در نقش‌جهان پیام حیدری دیدار سپاهان را سوت می‌زند تسلیت باشگاه سپاهان به سایت کاپ و جامعه ورزشی نویسان شماره 296 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان تابش: باید جوانگرایی را شروع می کردیم شماره 295 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان دیزی خوری محمدی با کولیبالی و چپاروف! سپاهان جریمه نقدی شد شماره 294 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان اسامی محرومان هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال تبریک به مهندس منوچهر نیکفر عبدی بازی با گسترش را از دست داد مهرداد محمدی در تیم منتخب هفته بیست و ششم پیروزی پرگل لوکوموتیو در روز نیمکت نشینی کریمی شماره 293 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان میلاد حضرت جواد الائمه مبارک باد سعداوی: مقابل سپاهان پر قدرت موقعیت های خوبی داشتیم کرانچار: برای چهارمی تلاش می‌کنیم

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 500

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.