دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
رونمایی از ترکیب سپاهان مقابل پیکان شماره 254 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان بازیکن سابق سپاهان به نفت پیوست دیدار همسایه‌های نه چندان ناامید مراسم ترحیم کاظم افردنیا در اصفهان ویسی: بازی سختی مقابل تیم خوب پیکان داریم جلالی :بازی مقابل سپاهان برای ما مهم و حیاتی است تا احقاق حق سپاهان در کلیه لیگ های هندبال شرکت نمی کنیم شماره 253 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان تساوی زردپوشان در لیگ برتر هندبال اخوان : جامعه داوران عادلانه رفتار کند سپاهان-نفت صحنه داوری نداشت! کزمانشاهی در هفته بیستم برای سپاهان سوت می زند ناصر قلاوند رسما به سپاهان پیوست پورغلامی: سپاهانی ها خط حمله زهرداری دارند شماره 252 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان علی‌محمدی: سپاهان به هدفش نزدیک است قنبری:داوران درک درستی از اتفاقات زمین ندارند سپاهان - هیئت هندبال مرودشت در لیگ برتر هندبال زمان نشست خبری جلالی و ویسی

1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 482

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.