دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
فولاد مبارکه سپاهان2 _ پرسپولیس2 گزارش تصویری الکلاسیکوی ایران پایان نیمه اول رونمایی از 11 بازیکن سپاهان مقابل پرسپولیس هواداران سپاهان با پیراهن های زرد به سرعت نقش جهان را پر کنند شماره 420 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان هواداران سرخپوشان تهران بدون بلیط به ورزشگاه نیایند کرانچار: بازیکنانم روی بال های هواداران پرواز خواهند کرد تمرینات امروز سپاهان پشت درهای بسته نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس لغو شد اولین دربی ایران در نقش جهانِ جدید سپاهان بدون محروم در هفته هفتم شماره 419 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان الکلاسیکوی ایرانی-کروات ۱۰ درصد از طبقه اول نقش‌جهان در اختیار پرسپولیسی‌ها شماره 418 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان حاج‌صفی و شجاعی جزو 11 بازیکن پانیونیوس باقری: با سپاهان کارت با تخفیف به نقش جهان بیائید اشکان خورشیدی داور الکلاسیکوی ایرانی رمضانی راد:پنجشنبه روز مانور قدرت هواداران سپاهان است

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 541

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.