دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
ویدئوی گزیده دیدار در سیمای سپاهان فولاد یک - سپاهان یک/تعقیب و گریز آسیایی ادامه دارد حواشی دیدار فولاد و سپاهان تساوی فولاد و سپاهان در پایان نیمه نخست میرزایی :هدفمان کسب سهمیه آسیاست ترکیب فولاد خوزستان مشخص شد رونمایی از 11 مرد کرانچار برای مصاف با فولاد فریسات :بازی سختی مقابل سپاهان داریم ماهنامه سپاهان، شماره شانزدهم شماره 292روزنامه الکترونیک صدای سپاهان از حراست از دروازه تیم اصلی تا همراهی امیدها استکی: انتخاب من افتخاری برای خانواده بزرگ هندبال ایران است برنامه هفته های 20 و 21 لیگ برتر امید اعلام شد تساوی امید های سپاهان در هفته نوزدهم لیگ برتر حضور بازیکنان امید سپاهان بر سر مزار هادی نوروزی/عکس اختصاصی/محمود کریمی در تمرینات سپاهان حاضر شد سجاد استکی همچنان می‌درخشد شماره 291 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان دومین محرومیت حاج‌صفی در بیستمین حضور کارشناسی داوری بازی سپاهان و سایپا/پنالتی که گرفته نشد

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 500

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.