دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
سجاد استکی نامزد بهترین بازیکن لیگ قهرمانان اروپا داوران سلیقه‌ای وقت اضافه را محسوب می‌کنند مسئولان برگزاری هیچ واکنشی به رفتار دایی نشان ندادند هوچی‌گری تا فینال... طاهری: خدا متعلق به همه است علی‌محمدی: حرف های حمدی نژاد را پای شخصیتش می‌گذارم هرکس تصور می‌کند سپاهان قهرمان نمی‌شود به تمرینات نیاید بهزادی کریمی: پنالتی کاملا درست بود خسروی پنالتی سپاهان را تایید کرد نتایج هفته هشتم لیگ برتر فوتبال امید تمرینات سپاهان تا سه‌شنبه تعطیل شد اعلام رسمی لیست ورودی و خروجی سپاهان شماره 226 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان تو بهترینی ... طاهری:شرمنده هواداران شدیم ویسی: داور باید ۱۵ دقیقه وقت اضافه می‌گرفت ویدئوی دیدار سپاهان -نفت گزارش تصویری دیدار سپاهان -نفت امینی:داور باید خطای مهاجم نفت را می گرفت ‌مظفری: پنالتی سپاهان درست بود

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 471

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.