دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
برای یاری به زلزله زدگان ،مالیات را حذف کنید باشگاه سپاهان درخواست تجدید نظر داد فراخوان کانون هواداران از طلایی دلان شماره 454 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان محرومیت سپاهان از حضور تماشاگر همه با هم برای کمک به آسیب‌دیدگان زلزله ماهنامه سپاهان، شماره نوزدهم فراخوان طاهری از جامعه هواداران سپاهان طاهری :به ما فقط وعده دادند که عملی نشد ایران در سوگ پیروزی خانگی جوانان سپاهان مشکلات نقش جهان مانع صدور پروانه حرفه ای برای سپاهان پیروزی امیدهای فولاد مبارکه سپاهان شماره 453 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان شکست غیرمنتظره بانوان سپاهان در کرمان قائد رحمتی پس از ماه‌ها پا به توپ شد (عکس) شماره 452 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان سرمربی فوتبال بانوان سپاهان: تاثیرات مثبت ساختاری در کسب نتایج مشهود است گزارش تصویری دیدار دوستانه سپاهان وصفاهان پیروزی سپاهان در دیداری دوستانه

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 553

پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.