دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
قرارداد تونچی مردولیاس با سپاهان ثبت شد شماره 290 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان اشکان خورشیدی برای سپاهان سوت می زند سپاهان با دو محروم در هفته بیست و ششم لیگ برتر طاهری:حضور کرانچار موج مثبتی را برای تیم به همراه داشت هت‌تریک در دیدار انتقامی درخشش دوباره میرزایی در نقش جهان کاپیتانی سپاهان در حضور کاپیتان تیم ملی تیم منتخب هفته بیست و پنجم لیگ برتر خلیل زاده: برای کسب سهمیه آسیایی تلاش می کنیم قنبری: کرانچار تأثیر مثبتی در تیم داشت صادقی : امیدوارم سپاهان در نقش‌جهان قهرمان آسیا شود گزارش تصویری دیدار سپاهان وسایپا کرانچار:بازی اول برایم مهم بود توقف خارج از خانه لوکوموتیو/ کریمی 51 دقیقه بازی کرد فرکی: عملکرد برخی بازیکنان به کل تیم ضربه زد خلعتبری: بازی در اصفهان یادآور خاطرات گذشته من است امینی : سپاهان خانه کرانچار است ویدئوی سپاهان_ سايپا سپاهان 3 - سایپا یک؛پاگشای پرگل کرانچار در نقش‌جهان

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 500

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.