دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
مطهری:شجاع دوست من است میرجوان:مقابل نفت بدشانس بودیم طالبی:روی حاج صفی فشار زیادی بود خداحافظی تلخ با جام حذفی احسان با چشمان اشکبار زمین را ترک کرد حواشی دیدار سپاهان - نفت (3) حواشی دیدار سپاهان -نفت (2) علی‌محمدی محروم شد ترافیک شدید در جاده منتهی به ورزشگاه نقش جهان پیروزی پرگل بانوان سپاهان در لیگ برتر فوتسال برتری یک نیمه ای نفت مقابل سپاهان حواشی دیدار سپاهان -نفت نتایج هفته هشتم لیگ برتر هندبال بانوان ترکیب نفت در مقابل سپاهان مشخص شد 11 مرد منتخب ویسی برای دیدار با نفت برای رسیدن به هدف باید جنگید اختصاصی/ قلعه نویی به نقش جهان می آید طالبی برای حمایت از سپاهان به اصفهان می آید ویسي: می خواهیم به فینال برویم علی دایی به نشست خبری اصفهان نرسید

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 471

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.