دانلود اپلیکیشن اندروید صدای سپاهان
برای شنیدن برنامه های رادیویی این شبکه بر روی قسمت رادیو سپاهان و برای مشاهده فیلم ها و برنامه های تلویزیونی بر روی کانال ویدئویی کلیک کنید . پوستر های سپاهانی و مجله الکترونیک صدای سپاهان نیز پیش روی شماست.
arrow-middle-left
middle-arrow-right
اخبار و رویدادها
مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان :گزینه برزیلی سپاهان به ایران آمد ابراز رضایت کرانچار از دیدارهای تدارکاتی سرجیو روتیسیانی در باشگاه سپاهان شماره 373 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان قرعه‌کشی جام حذفی فوتبال ۳ مرداد برگزار می‌شود کرانچار: با دید مثبت به استقبال بازی با سایپا می رویم رحیمی: از ذوب‌آهن بهتر بودیم داربی دوستانه اصفهان برگزار شد گزارش تصویری شهرآورد دوستانه اصفهان حواشی دیدار تدارکاتی سپاهان و ذوب‌آهن بحیرایی: سپاهان مدعی قهرمانی است اعلام ترکیب سپاهان و ذوب‌آهن در شهرآورد دوستانه احمد صالحی قاضی شهرآورد دوستانه فوتبال اصفهان شجاعی و حاج صفی برابر نماینده رژیم صهیونیستی به میدان نمی‌روند دوره های آموزشی 'سرجو روتیچانی' در باشگاه سپاهان ورود و استعمال دخانیات در ورزشگاه های کشور ممنوع شد با اصفهان کارت به نقش جهان بیائید شماره 372 روزنامه الکترونیک صدای سپاهان صعود پانیونیوس با حضور ۹۰ دقیقه‌ای حاج‌صفی ثبت قراداد سپاهانی ها در هیات فوتبال

1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 526

گفتگوی ویدئویی صدای سپاهان با عبدالله ویسی
برای مشاهده یا دانلود سایر ویدئو ها می توانید به کانال رسمی باشگاه سپاهان در سایت آپارات مراجعه نمایید
مشاهده این کانال
پوستر های سپاهانی

برای عضویت و همکاری با اتحادیه هواداران سایبری سپاهان از طریق فرم زیر اقدام نمایید
عضویت در اتحادیه هواداران سایبری

دوستان شما در کانون هواداران باشگاه ،اتحادیه هواداران سایبری،رادیو و تلویزیون اینترنتی و مجله الکترونیک صدای سپاهان همگی برای ساختن فردایی بهتر و طلایی تر از امروز برای باشگاه محبوب مان سپاهان کبیر هم پیمان شده اند. آرزوی ما برای سپاهان فردا اینست که ضمن تداوم بزرگی در کشورمان، در همه ابعاد از جمله موضوعات فرهنگی هنری، رسانه ای، هواداری، اقتصادی و... حرفه ای و قدرتمند تر از همیشه شود و با تکمیل همه قطعات پازل مورد نظرمان در شکلی حرفه ای، به باشگاهی نمونه، بزرگ و همیشه مدعی در فوتبال آسیا و جهان تبدیل شویم.