تاریخ ارسال مطلب: 23 اسفند 1395

چاپ محتویات این صفحه

روز دوم مرحله دوم لیگ برتر نوجوانان/صعود سپاهان به صدر

روز دوم مرحله دوم لیگ برتر نوجوانان/صعود سپاهان به صدر
روز دوم از مرحله دوم لیگ برتر نوجوانان امروز با پیروزی سپاهان و شکست ذوب‌آهن دنبال شد.

به گزارش صدای سپاهان ، در چارچوب رقابت‌های روز دوم مرحله دوم لیگ برتر نوجوانان امروز چهار دیدار در 2 گروه برگزار شد.

در گروه «الف» که میزبان آن ساری است ملوان با یک گل از سد فولاد مدعی گذشت و دیدار تیم‌های پدیده ساری و ذوب آهن با پیروزی 2 بر یک پدیده میزبان به پایان رسید.
در جدول گروه «الف» پدیده ساری با چهار امتیاز صدرنشین است و ذوب آهن و ملوان سه امتیازی هستند. فولاد نیز با یک امتیاز در قعر جدول جای دارد.

در گروه «ب» که میزبان آن اصفهان و ورزشگاه صفاییه مبارکه است سپاهان موفق شد پس از تساوی روز گذشته برابر برق جدید شیراز در دیدار مقابل تراکتورسازی با تک گل جلال مداحی با نتیجه یک بر صفر پیروز شود و با توجه به تساوی برق جدید شیراز و پدیده مشهد در دیگر دیدار این گروه به صدر جدول صعود کند. دیدار تیم‌های برق جدید شیراز و پدیده مشهد پس از تساوی در وقت عادی در ضربات پنالتی با پیروزی پدیده همراه بود.

در جدول گروه «ب» پس از سپاهان که با چهار امتیاز صدرنشین است تیم‌های تراکتورسازی، برق جدید شیراز و پدیده مشهد به ترتیب با 3، 2 و یک امتیاز دوم تا چهارم هستند.

لازم به ذکر است فرمت مرحله دوم مسابقات به این شکل است که نتيجه بازى‌هايى كه در پايان وقت عادى با نتيجه تساوى به پايان رسيده و سپس ضربات پنالتى برنده را مشخص کرده، همان نتيجه تساوى لحاظ مى شود. ضربات پنالتى تنها به اين دليل است كه در روز آخر در صورت تساوى تيم ها در امتياز، تفاضل گل و گل زده، تيمى در رتبه بالاتر قرار گيرد كه در ضربات پنالتى موفق بوده است.

روز دوم مرحله دوم لیگ برتر نوجوانان/صعود سپاهان به صدر