تاریخ ارسال مطلب: 24 اسفند 1395

چاپ محتویات این صفحه

فاضلی :جایگاه واقعی سپاهان بالای جدول است

فاضلی :جایگاه واقعی سپاهان بالای جدول است
هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان معتقد است که این تیم برای کسب سهمیه آسیا شانس دارد.

به گزارش صدای سپاهان، حسین فاضلی درباره عملکرد سپاهان بعد از گذشت 24 هفته از لیگ برتر گفت: ما از لحاظ امتیازی عملکرد خوبی نداشتیم. متأسفانه در خیلی از بازی‌ها با بدشانسی و اشتباهات داوری امتیاز از دست دادیم و در بعضی مسابقات نیز خودمان اشتباه کردیم. ما نتوانستیم به جایگاه موردنظرمان برسیم، ولی شش بازی باقی مانده است و باید تلاش کنیم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان در ادامه افزود: سپاهان برای کسب سهمیه آسیا شانس دارد و سه چهار تیم دیگر هم دنبال این هدف هستند. ما هم تلاش می‌کنیم تا در نهایت سهمیه را بگیریم و امیدوارم این اتفاق رخ دهد.

وی در مورد اینکه چرا در بیشتر بازی‌های این فصل نیمکت‌نشین بوده است، اظهار داشت: من نتوانستم زیاد بازی کنم و این تصمیم کادر فنی بود. من به تصمیم و تفکرات عبدالله ویسی احترام می‌گذارم و این وظیفه را دارم که هر وقت به میدان رفتم توقعات سرمربی تیم را برآورده کنم. امیدوارم سال 96 سال بهتری برای من باشد.

فاضلی در پایان تصریح کرد: ما نتوانستیم امسال هواداران سپاهان و مردم اصفهان را خوشحال کنیم، ولی مطمئناً در سال 96 دنبال جبران هستیم و امیدوارم بهترین نتایج را بگیریم. جایگاه واقعی سپاهان بالای جدول است و باید به این جایگاه برسیم.

فاضلی :جایگاه واقعی سپاهان بالای جدول است