تاریخ ارسال مطلب: 27 خرداد 1396

چاپ محتویات این صفحه

مدیر رسانه‌ای سپاهان :استقلالی‌ها وقت خود را برای حاج‌صفی هدر ندهند

مدیر رسانه‌ای سپاهان :استقلالی‌ها وقت خود را برای حاج‌صفی هدر ندهند
دست اندرکاران باشگاه سپاهان امیدوارند که احسان حاج صفی قرارداد خود را با این تیم تمدید کند.

به گزارش صدای سپاهان ،مرتضی رمضانی مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان اظهار داشت: مدیرعامل و سایر مسئولان باشگاه به به دنبال این هستند که قرارداد حاج صفی با این باشگاه تمدید شود و امیدواریم در نهایت این اتفاق رخ دهد.

وی در مورد شایعه پیشنهاد استقلال و یک باشگاه یونانی به کاپیتان سپاهان گفت: خیال مان از اینکه احسان آن قدر به سپاهان تعصب دارد که در ایران به هیچ تیم دیگری نرود، راحت است و بهتر است دیگر باشگاه ها در این باره وقت خود را هدر ندهند و به دنبال جذب حاج صفی نباشند، ولی در مورد پیشنهادات اروپایی این حق احسان است که با توجه به اینکه دیگر قراردادی ندارد در این باره تصمیم بگیرد.

مدیر رسانه ای باشگاه سپاهان همچنین اظهار داشت: علاقه و اشتیاق مدیران باشگاه، سرمربی و همه هواداران اینست که پس از دو سال فراز و نشیب و در سالی که همه برای بازگشت به عصر طلایی سپاهان متحد شده ایم، حاج صفی را در کنار خود داشته باشیم و از توانمندی های بی پایان او بهره مند شویم. امیدواریم در نهایت شرایط به سمت و سویی رود که احسان بیاید و کار را تمام کند و نگرانی هواداران بابت در مورد او به پایان رسد.

رمضانی در مورد ادامه فعالیت سپاهان در فصل نقل و انتقالات نیز گفت: همانطور که زلاتکو کرانچار هم اشاره کرد ما در نقل و انتقالات تابستانی بیش از 70 درصد راه را رفته ایم و در ادامه نیز به دنبال جذب چند بازیکن دیگر ایرانی و خارجی خواهیم بود. چند بازیکن خارجی نیز مدنظر سرمربی قرار دارد که ممکن است یکی از آنها در روزهای آینده به اصفهان بیاید و تصمیم نهایی در مورد او اتخاذ شود. ضمن اینکه در مورد جذب سایر بازیکنان ایرانی، با توجه به جای خالی موجود و فرصتی که داریم طبق نظر سرمربی عمل خواهیم کرد.

مدیر رسانه ای سپاهان در مورد علت غیبت حسین پاپی در تمرینات سپاهان گفت: وی در تمرینات روزهای گذشته حاضر نشده اما اجازه بدهید تا در روزهای آینده پاسخ روشنی به این مسئله داشته باشیم و ببینیم که در نهایت چه اتفاقی می افتد.

رمضانی مورد شایعه جذب یک بازیکن تیم ملی افغانستان گفت: اولین بار است که این موضوع را می شنوم و نمی دانم این خبر از کجا آمده و اطلاع دقیقی راجع به آن ندارم.

مدیر رسانه‌ای سپاهان :استقلالی‌ها وقت خود را برای حاج‌صفی هدر ندهند