تاریخ ارسال مطلب: 20 مرداد 1396

چاپ محتویات این صفحه

جدول لیگ برتر فوتبال ایران در پایان رقابت‌های هفته سوم

جدول لیگ برتر فوتبال ایران در پایان رقابت‌های هفته سوم
با گذشت سه هفته از شروع لیگ هفدهم، حضور تیم‌های تراکتورسازی و سپاهان در رده‌های پایینی جدول به مراتب از حضور پارس جنوبی تازه‌وارد در بین بالانشینان شگفت‌آورتر به نظر می‌رسد.

به گزارش صدای سپاهان ، پارس جنوبی با گلی که در وقت‌های تلف شده به سپاهان زد توانست تیم اصفهانی را همچنان در حسرت اولین برد خود در لیگ هفدهم نگه دارد. با این وجود، تیم تازه‌وارد لیگ برتر با این تساوی اولین امتیازات فصل را در نصف جهان جا گذاشت و برخلاف ۲ هفته ابتدایی موفق نشد تا صدر جدول را از پرسپولیس بگیرد. به این ترتیب، مدافع عنوان قهرمانی تنها تیمی لقب گرفت که هر سه دیدار آغازین خود در لیگ هفدهم را با برد پشت سر گذاشته است. پارس جنوبی و سایپا هم با ۲ امتیاز کمتر نزدیک‌ترین تعقیب‌کنندگان پرسپولیس هستند.

اگر بالای جدول میهمان ناخوانده‌ای به نام پارس جنوبی دارد سوی دیگر آن به مراتب عجیب‌تر است زیرا از بین سه تیم قعرنشین نام ۲ مدعی پُرطرفدار لیگ برتر به چشم می‌خورد. تراکتورسازی که لیگ هفدهم را با سه شکست پیاپی آغاز کرده در پایین‌ترین نقطه جدول جای خوش کرده است. قرمزهای تبریزی تنها مدعیان ناکام سه هفته ابتدایی لیگ نیستند زیرا ۲ امتیاز دیدارهای خانگی سپاهان هم نتوانسته است بین طلایی‌پوشان اصفهانی با قعر جدول فاصله زیادی بیندازد. این ۲ مدعی سابق فعلاً به اتفاق تیم تازه‌وارد سپیدرود مثلث قعرنشینی را تشکیل داده‌اند.

جدول لیگ برتر فوتبال ایران در پایان رقابت‌های هفته سوم اینگونه است:

جدول لیگ برتر فوتبال ایران در پایان رقابت‌های هفته سوم