تاریخ ارسال مطلب: 21 مرداد 1396

چاپ محتویات این صفحه

آقایی: هر چه به داور گفتیم اشتباه می کنی قبول نکرد

آقایی: هر چه به داور گفتیم اشتباه می کنی قبول نکرد
بازیکن تیم فوتبال سپاهان گفت: به سپاهان آمده ام تا به این تیم کمک کنم، رفته رفته گل هم می زنم و جانم را هم برای سپاهان می دهم.

به گزارش صدای سپاهان، سعید آقایی پس از تساوی مقابل پارس جنوبی در هفته سوم لیگ برتر در جمع خبرنگاران گفت: شرمنده هواداران و کادر فنی شدیم، آنها خیلی برای ما زحمت می کشند و امیدوارم در بازی های آینده جبران کنیم و دل هواداران را شاد کنیم.

وی در خصوص دیدار هفته آینده سپاهان مقابل ذوب آهن اظهار داشت: ذوب آهن تیم بزرگی است ولی ما محکوم به برد هستیم و همه تلاشمان را می کنیم تا سه امتیاز را کسب کنیم، شاید هم قسمت این باشد که اول پیروزی ما مقابل ذوب آهن اتفاق بیفتد.

آقایی ادامه داد: بازیکنان ذوب آهن دو یا سه سال است که در کنار یکدیگر بازی می کنند و تغییر زیادی نداشتند اما سپاهان تغییرات زیادی داشته و احتیاج به زمان داریم تا هماهنگ شویم. فارغ از تمام این مسائل باید نتیجه بگیریم چراکه به تیمی آمده ایم که هوادارانش به قهرمان شدن عادت دارند و باید بگونه ای بازی کنیم که هفته به هفته دل هواداران را شاد کنیم.

بازیکن تیم فوتبال سپاهان در خصوص دو دروازبان این تیم در مسابقه امروز بیان داشت: ما دو جوان خوب و با اخلاق در درون دروازه داریم، امیدواریم بیشتر به آن ها ارزش داده شود.

آقایی در خصوص اعلام پنالتی به سود پارس جنوبی گفت: اشتباه داوری شاید از نظر خیلی ها کوچک باشد اما برای کسی مثل صدقیان می تواند آینده فوتبالش را به خطر بیندازد. در صحنه اعلام پنالتی تعجب کردم و هرچه به داور گفتیم اشتباه می کنی قبول نکرد، اما در نیمه اول پنالتی را برای ما نمی گیرد و تیم را بدبخت می کند!

آقایی در خصوص پاس گلی که به شاهین ثاقبی داد اظهار کرد: من وظیفه ام را انجام دادم، به سپاهان آمده ام تا به این تیم کمک کنم، رفته رفته گل هم می زنم و در آخر جانم را هم برای سپاهان می دهم.

آقایی: هر چه به داور گفتیم اشتباه می کنی قبول نکرد