تاریخ ارسال مطلب: 21 مرداد 1396

چاپ محتویات این صفحه

کری‌ولارو: جو نقش‌جهان را دوست داشتم

کری‌ولارو: جو نقش‌جهان را دوست داشتم
هافبک برزیلی تیم فوتبال سپاهان گفت: هنوز از نظر بدنی در وضعیت ایده آل قرار نگرفته‌ام و به آمادگی صد درصد نرسیده‌ام.

به گزارش صدای سپاهان، رافائل کری ولارو پس از توقف تیمش برابر پارس جنوبی جم اظهار داشت: بازی خیلی خوبی ارائه دادیم و تا جایی که می‌توانستیم مقاومت کردیم اما بعد از پنالتی و مشکلی که برای دروازه‌ ایجاد شد در بازی به مشکل خوردیم.

وی ادامه داد: به خاطر این نتیجه عذرخواهی می‌کنم ولی ما تلاش خود را کردیم و جنگیدیم. امیدوارم در بازی بعدی این نتیجه را جبران کنیم و پیروز شویم.

هافبک سپاهان درباره شرایط آمادگی خود و اینکه چه زمانی می‌تواند به ترکیب اصلی راه پیدا کند افزود: این موضوع را باید از مربی بپرسید، من تمرینات خود را انجام می‌دهم. تازه دو هفته پیش تمریناتم را با تیم آغاز کردم و این در حالی است که سپاهان از یک ماه و نیم قبل از مسابقات تمرینات خود را آغاز کرده بود. هنوز از لحاظ بدنی در وضعیت ایده آل قرار نگرفته‌ام و به آمادگی صد درصد نرسیده‌ام. امیدوارم هرچه زودتر بتوانم به آمادگی کامل دست پیدا کنم تا به ترکیب اصلی راه پیدا کنم.

کری ولارو درباره جو استادیوم نقش جهان گفت: واقعاً این جو را دوست داشتم. درباره سپاهان چیزهای بسیار خوبی شنیده‌ام و در مدت زمان حضورم در این تیم هم به این مسئله پی بردم.

کری‌ولارو: جو نقش‌جهان را دوست داشتم