تاریخ ارسال مطلب: 21 مرداد 1396

چاپ محتویات این صفحه

کیخسروی: برای مهار پنالتی تا آخرین لحظه صبر کردم

کیخسروی: برای مهار پنالتی تا آخرین لحظه صبر کردم
دروازه‌بان چهارم سپاهان گفت: بیشتر بازیکنان جنوبی پنالتی خود را به صورت چیپ یا تکنیکی می‌زنند، من هم تا لحظه آخر ایستادم و ضربه سینگ را مهار کردم.

به گزارش صدای سپاهان ، علی کیخسروی دروازبان ذخیره تیم فوتبال سپاهان که به دلیل اخراج مهدی صدقیانی دیگر دروازه‌بان این تیم، درون دروازه سپاهان مقابل پارس جنوبی جم ایستاد در جمع خبرنگاران گفت: خواست خدا بود که در دروازه سپاهان ایستادم و پنالتی را مهار کردم، تجربه جدیدی برایم رقم خورد و باید بگویم که پارس جنوبی تیم منسجم و خوبی است.

وی در خصوص مهار ضربه پنالتی گفت: قبل از ورودم به زمین، آقای تونچی به من گفت که تا آخرین لحظه صبر کن، مسیر توپ را تشخیص دادم و دفع کردم.

دروازه‌بان سپاهان ادامه داد: جو ورزشگاه و به‌خصوص حمایت هواداران در مهار پنالتی خیلی به من کمک کرد. بیشتر بازیکنان جنوبی پنالتی خود را به صورت چیپ یا تکنیکی می‌زنند، من هم تا لحظه آخر ایستادم و توپ را مهار کردم

کیخسروی در مورد رابطه خود با سایر دروازه‌بان‌های سپاهان بیان داشت: با همه دروازه‌بان‌های تیم رابطه خوبی دارم و از دوستان صمیمی من هستند اما بازی کردن یا نکردن من دست خدا است و من تمام تلاش خودم را انجام خواهم داد.

کیخسروی: برای مهار پنالتی تا آخرین لحظه صبر کردم