تاریخ ارسال مطلب: 16 شهریور 1396

چاپ محتویات این صفحه

جعفری: قطعی پروژکتورها ریتم ما را متوقف کرد

جعفری: قطعی پروژکتورها ریتم ما را متوقف کرد
مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: کسی در زمین نیست که کم کاری کند و بازیکنان همه تلاش خود را کردند اما نمی‌دانم چرا توپ‌های ما وارد دروازه نشد.

به گزارش صدای سپاهان،حسن جعفری درباره حذف سپاهان از جام حذفی اظهار داشت: چهار بازی است که در نقش جهان بازی کرده‌ایم که در هر چهار بازی تیم‌ها می‌آیند و در دفاع فرو می‌روند و ما هم هرچه می‌زنیم به درون دروازه نمی‌رود. بیشتر از چهار موقعیت صد درصد گلزنی داشتیم که هیچکدام از توپ‌ها داخل گل نرفت و هرچه بازی به سمت آخر می‌رفت هم فشار روی تیم بیشتر می‌شد.

وی با اشاره به قطعی پروژکتورهای ورزشگاه گفت: در طول بازی برق سه بار قطع و وصل شد و با توقف بازی ما از هیجان و ریتم خوبی که داشتیم می‌افتادیم و بازی سرد می‌شد.

مدافع سپاهان ادامه داد: در دو بازی قبلی گلی دریافت نکرده بودیم و عملکرد خوبی در خط دفاعی داشتیم اما در این بازی روی یک غافلگیری گل خوردیم و همین گل هم باعث حذفمان شد.

جعفری با بیان اینکه سپاهان نیاز به زمان دارد افزود: تیم ما تیم جوانی است و کمی زمان می‌برد که هماهنگ شود و به روند خوب خود بازگردد. سپاهان تیم خوبی است و تمام تلاشمان را برای یهتر شدن می‌کنیم. کسی در زمین نیست که کم کاری کند و بازیکنان همه تلاش خود را کردند اما نمی‌دانم توپ‌ها چرا داخل گل نرفت.

جعفری: قطعی پروژکتورها ریتم ما را متوقف کرد