تاریخ ارسال مطلب: 21 شهریور 1396

چاپ محتویات این صفحه

رمضانی راد:نقد اخیر حسین چرخابی غیرمنصفانه است

 رمضانی راد:نقد اخیر حسین چرخابی غیرمنصفانه است
مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان گفت: مدیرعامل و هیئت مدیره باشگاه نظری مبنی بر تغییر سرمربی سپاهان ندارند و بهتر است شایعات در این باره به پایان برسد.

به گزارش صدای سپاهان، مرتضی رمضانی‌راد گفت: سپاهان در سال هایی که دست به تغییرات متعدد در طول یک فصل زده، عمدتا نتوانسته به شرایط بهتری برسد و شرایط حتی بدتر هم شده است، مگر در سال هایی خاص مانند همان دو سالی که کرانچار به جمع مان اضافه شد که در یک فصل هت تریک معروف قهرمانی انجام شد و فصل گذشته هم شرایط مان در جدول بهبود یافت، بنابراین قطعا بحث قطع همکاری آن هم در ایامی که در آغاز فصل جدید هستیم به عنوان گزینه مدنظر مدیران باشگاه مطرح نیست و باشگاه تغییرات متعدد را گزینه مطلوبی برای اصلاح وضعیت نمی بیند.

وی در مورد جلسه مدیران ارشد باشگاه و زلاتکو کرانچار هم اظهار داشت: برگزاری چنین جلساتی کاملا طبیعی است. ما با جام حذفی وداع کرده بودیم و در لیگ هم هنوز نتوانسته بودیم که بر روی نوار موفقیت قرار بگیریم و کاملا طبیعی بود که در نشستی مراتب نگرانی مدیران کارخانه فولاد مبارکه و باشگاه بابت این نتایج به اطلاع کادر فنی برسد و در مورد آینده و چگونگی برون رفت از این شرایط بحث و بررسی شود تا با راهکارهایی جدید از تکرار این نتایج جلوگیری شود.

رمضانی راد در مورد موضع گیری و دلخوری زلاتکو کرانچار از مصاحبه های اخیر مهدی اخوان سرپرست سپاهان هم گفت: به نظرم این موضوع یک سوء تفاهم است. متاسفانه برخی کلمات در مصاحبه ها با اندکی جا به جایی می تواند بازتاب های نامناسبی داشته باشد و در مصاحبه اخیر سرپرست تیم نیز برخی لغات بی اینکه از زبان او گفته شده باشد منتشر و باعث شد تا برای کرانچار دلخوری پیش بیاید، خود بنده در گفتگویی عرض کردم که قطعا مدیران باشگاه بابت حذف از جام حذفی تذکراتی خواهند داد و خواهان عدم تکرار این نتایج هستند، اما یکی از رسانه ها به اشتباه با تیتر "اولتیماتوم سنگین سپاهان به کرانچار" این خبر را منتشر کرد. ضمن اینکه آقای مهدی اخوان در حوزه های فنی و در مورد کیفیت های تیم، هیچ گونه موضع گیری نکرده است. اطمینان داشته باشید که با برطرف شدن این سوء تفاهمات رابطه سرمربی و سرپرست مان همچون قبل دوستانه خواهد شد.

مدیر رسانه‌ای سپاهان در مورد موضوع گیری حسین چرخابی پیشکسوت فوتبال اصفهان علیه زلاتکو کرانچار و اینکه وی گفته سرمربی سپاهان زحمت تمرین مناسب برای زردپوشان را به خود نمی‌دهد گفت: برای آقای چرخابی احترام زیادی قائلیم ولی از اینگونه اظهار نظرها تعجب می کنیم. حسین چرخابی البته نشان داده که منتقد همیشگی کرانچار است و در سال هایی که این مربی کروات بعضا نتایج خوبی نگرفته انتقادات ایشان همیشه آماده بوده است. این پیشکسوت محترم فوتبال اصفهان می دانند که فوتبال روزهای تلخ و شیرین زیادی دارد. به عنوان مثال چرخابی روزهای خوبی در سپاهان نوین داشت و ایامی سخت و تلخی را هم به عنوان سرمربی سپاهان و یا فولاد نطنز تجربه کرد و نتوانست با این تیم ها موفق شود و در نهایت فولاد نطنز به دسته دوم سقوط کرد. بنابراین باید وضعیت کرانچار را هم درک کند. البته ما وظیفه داریم به همه نقدهای دلسوزانه گوش دهیم منتها ذکر این نکته که سرمربی ما زحمت تمرینات مناسب به سپاهان را به خود نمی دهد بی انصافی محض است، این نکته که کرانچار چه برنامه های متنوعی در تمرینات دارد را می توانید از بازیکنان تیم سئوال کنید.

 رمضانی راد:نقد اخیر حسین چرخابی غیرمنصفانه است