تاریخ ارسال مطلب: 17 مهر 1396

چاپ محتویات این صفحه

بادامکی: کرانچار مربی فهیم و بادانشی است

بادامکی: کرانچار مربی فهیم و بادانشی است
حسین بادامکی کاپیتان تیم سیاه جامگان می گوید تعطیلات به موقع بود و امیدوارم بعد از این وقفه بتوانیم به شرایط خوبی برسیم.

به گزارش صدای سپاهان ،کاپیتان تیم سیاه جامگان در مورد شرایط این تیم در تمرینات پس از دو شکست پیاپی در مشهد گفت: خدا را شکر شرایط خوبی داریم. همه در تلاش هستند تا شرایط خوبی داشته باشیم. 2 باختی که در مشهد داشتیم شرایط تیم را تا حدودی به هم ریخت ولی تعطیلات به موقع بود و امیدوارم بعد از این وقفه بتوانیم به شرایط خوبی برسیم.

بادامکی در مورد اینکه بسیاری از تیم ها از وقفه های لیگ ناراضی هستند، با این حال سیاه جامگان با توجه به 2 شکست پیاپی از تعطیلات خوشحال شده، ادامه داد: بالاخره شرایط تیم ما به گونه ای بود که این تعطیلات باعث شد تا کمی از فوتبال دور باشیم و این در روحیه بچه ها تاثیرگذار خواهد بود و باعث می شود بچه ها با انگیزه بیشتری به بازی ها برگردند.

هافبک تیم سیاه جامگان در مورد شرایط ویژه سپاهان در مقابل سیاه جامگان و اینکه نیاز هر دو تیم به کسب امتیاز چه سرنوشتی برای این دیدار رقم می زند، توضیح داد: جای سپاهان اینجای جدول نیست. من سابقه کار با کرانچار را دارم و می دانم که مربی فهیم و بادانشی است. قطعا سپاهان در جدول رشد می کند. در حال حاضر ما و سپاهان هم امتیاز هستیم و در این دیدار به نظرم تیمی که کمتر اشتباه کند می تواند برنده بازی باشد. البته آنها در خانه بازی می کنند و حمایت تماشاگر می تواند عامل مثبتی برای آنها باشد. البته ما هم نشان دادیم که در خانه حریف، حریف دست و پا بسته ای نیستیم.

بادامکی: کرانچار مربی فهیم و بادانشی است