تاریخ ارسال مطلب: 17 مهر 1396

چاپ محتویات این صفحه

تابش: نگه داری نقش جهان هزینه های زیادی دارد

تابش: نگه داری نقش جهان هزینه های زیادی دارد
مسعود تابش گفت: هنوز مبلغ درخواستی ما از باشگاه ذوب‌آهن مشخص نیست اما نباید فراموش کنیم که نگه‌داری ورزشگاه نقش جهان هزینه‌های زیادی دارد و ما باید با درآمدزایی از خود ورزشگاه بخشی از هزینه‌ها را تامین کنیم.

به گزارش صدای سپاهان، مسعود تابش قائم مقام باشگاه سپاهان در مورد درخواست ذوبی‌ها برای میزبانی در ورزشگاه نقش جهان گفت: «باشگاه ذوب‌آهن چند ماه پیش درخواستی برای میزبانی بازی‌هایش در ورزشگاه نقش جهان برای باشگاه سپاهان ارسال کرد اما بعد از آن دیگر هیچ درخواستی به ما نداده و اگر درخواست مجددی داشته باشد به طور حتم هیات مدیره باشگاه در مورد آن تصمیم گیری خواهد کرد.»

وی در رابطه با مبلغ بالایی که سپاهانی‌ها از باشگاه ذوب‌آهن برای دراختیار دادن ورزشگاه نقش جهان به این تیم طلب کردند گفت: «باشگاه سپاهان هنوز هیچ مبلغی به ذوب‌آهن پیشنهاد نداده‌است و صحبت‌هایی که در مورد مبلغ 120 میلیون برای هر بازی می‌شود کذب است. ضمن اینکه برگزاری بازی در ورزشگاه نقش جهان هزینه‌های زیادی دارد. ما طی 4 سال گذشته وقتی در فولادشهر بازی‌های خودمان را برگزار می‌کردیم مبلغ زیادی را به باشگاه ذوب‌آهن پرداخت می‌کردیم.»

تابش افزود: « در آخرین سالی که در فولادشهر بازی کردیم برای هر بازی معمولی حدود 56میلیون تومان و برای بازی‌های ویژه حدود 70 میلیون به باشگاه ذوب‌آهن پرداخت می‌کردیم. قطعا برگزاری بازی در نقش جهان هم هزینه زیادی دارد اما مبلغ دقیق میزبانی در این ورزشگاه باید از سوی هیات مدیره مشخص شود.»

قائم مقام باشگاه سپاهان در ادامه گفت: «باشگاه سپاهان حدود 40 میلیارد برای بازسازی ورزشگاه نقش جهان هزینه کرده است و در 20 سال آینده این استادیوم دراختیار باشگاه سپاهان خواهد بود. در حال حاضر هم هزینه‌های زیادی ورزشگاه دارد که مجموعه فولاد مبارکه باید این هزینه‌ها را تقبل کند و قطعا باید درآمدزایی هم از طریق استادیوم داشته باشد.»

تابش: نگه داری نقش جهان هزینه های زیادی دارد