تاریخ ارسال مطلب: 17 مهر 1396

چاپ محتویات این صفحه

میثاقیان: سپاهان حریف خطرناکی است

میثاقیان: سپاهان حریف خطرناکی است
سرمربی سیاه جامگان مشهد گفت: سپاهان حریف خطرناکی برای ما خواهد بود زیرا این تیم بازی قبلی خود را مقابل نفت واگذار کرده است.

به گزارش صدای سپاهان ،اکبر میثاقیان در خصوص دیدار تیمش برابر سپاهان اصفهان از هفته نهم لیگ برتر گفت: بازی مهمی را پیش رو داریم، شاید در جدول سپاهان یک پله از ما پایین تر باشد اما این دلیل نمی شود که ما فکر کنیم به راحتی این تیم را شکست خواهیم داد.

سرمربی سیاه جامگان در خصوص وضعیت سپاهان نیز گفت: زردپوشان اصفهانی یک تیم خوب و ریشه دار هستند. درست است که هنوز نتوانسته اند به جایگاه واقعی خود دست پیدا کنند و بازی گذشته خود برابر نفت را با شکست به پایان رساندند اما مطمئن هستم این تیم روز به روز بهتر خواهد شد. باید بگویم باخت آنها به نفت تهران کار ما را سخت تر کرده زیرا آنها می خواهند در خانه و مقابل حریفانشان شکست نخورند.

میثاقیان در ادامه گفت: می خواهیم نتایج بد گذشته را به فراموشی بسپاریم و از این هفته بازی های بهتری از خود به نمایش گذاشته و امتیازات لازم را کسب کنیم.

وی تصریح کرد: این تعطیلات برای ما فرصت بسیار خوبی بود تا بتوانیم ضعف های خود را برطرف کنیم. نمی خواهیم دست خالی به مشهد بازگردیم. هدفمان این است سه امتیاز را کسب کرده و موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشیم.


میثاقیان: سپاهان حریف خطرناکی است