تاریخ ارسال مطلب: 15 آذر 1396

چاپ محتویات این صفحه

مصاف سپاهان - نیروی زمینی در لیگ برتر هندبال

مصاف سپاهان - نیروی زمینی  در لیگ برتر هندبال
سپاهان در هفته نخست دور برگشت لیگ برتر هندبال میزبان نیروی زمینی تهران است.

به گزارش صدای سپاهان، نیم‌فصل دوم لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور از فردا پنجشنبه ۱۶ آذرماه با دیدار تیم‌های شهرداری کازرون و سنگ آهن بافق یزد آغاز می‌شود.

سه دیدار دیگر هفته هشتم لیگ برتر عصر روز جمعه برگزار می‌شود که در یکی از این مسابقات، سپاهان در اصفهان میزبان نیروی زمینی تهران است. سپاهان که در نیم‌فصل نخست لیگ برتر پنج برد و ۲ باخت را تجربه کرد و دور رفت لیگ برتر را با ۱۰ امتیاز و ایستادن در رده چهارم جدول رده‌بندی به پایان رساند باید از همین حالا به دنبال جبران امتیازات از دست رفته باشد. شاگردان محسن طاهری در دیدار رفت با نیروی زمینی به پیروزی ۲۹ بر ۲۸ رسیدند و باید دید می‌توانند این برد را در خانه هم تکرار کنند یا خیر.

در هفته هشتم لیگ برتر هندبال مردان، پتروشیمی مارون و نفت گاز گچساران تقابل قعر و صدر جدول رده‌بندی را رقم خواهند زد و صنعت مس کرمان و هپکو اراک هم به دیدار یکدیگر خواهند رفت.

در پایان دور رفت لیگ برتر هندبال، تیم‌های نفت و گاز گچساران، شهرداری کازرون، سنگ آهن بافق و سپاهان به ترتیب با ۱۲، ۱۱، ۱۰ و ۱۰ امتیاز در رده‌های اول تا چهارم جدول رده‌بندی قرار گرفته‌اند و این امتیازهای نزدیک، هیجان دور برگشت را دوچندان می‌کند.

برنامه دیدارهای هفته هشتم لیگ برتر هندبال به این شرح است:

پنجشنبه ۱۶ آذرماه، ساعت ۱۶

شهرداری کازرون - سنگ آهن بافق

جمعه ۱۷ آذرماه، ساعت ۱۶

سپاهان اصفهان - نیروی زمینی تهران، سالن شهید سجادی اصفهان

صنعت مس کرمان - هپکو اراک

پتروشیمی مارون - نفت گاز گچساران

جدول رده‌بندی لیگ برتر هندبال آقایان تا پایان هفته هفتم:


مصاف سپاهان - نیروی زمینی  در لیگ برتر هندبال