تاریخ ارسال مطلب: 10 مرداد 1394

چاپ محتویات این صفحه

شهاب عقاب طلایی

شهاب عقاب طلایی

دروازه بان تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در چند مرحله و به خصوص در نیمه دوم موقعیتهای بسیار خوبی را از مهاجمان استقلال خوزستان گرفت تا حسین فرکی در کنفرانس مطبوعاتی پس از پایان بازی مستقیما دروازه‌بان تیمش را عامل برتری سپاهان معرفی کند.
مروری دوباره بر روی صحنه تک گل سپاهان در مقابل استقلال خوزستان نشان می‌دهد که سپاهانی‌ها با چهار پاس از داخل محوطه جریمه خودشان توپ را به تور دروازه استقلال خوزستان چسباندند. شهاب گردان توپ را در محوطه جریمه سپاهان جمع کرد و با یک دید خوب از فاز ضد حمله تیمش با پرتاب دستی دقیق توپ را به محمدرضا خلعتبری رساند که نزدیک به خط میانی زمین در حال حرکت بود. پاس بلند خلعتبری و عوض کردن بازی به سمت دیگر زمین با یک استپ مناسب و سانتری دقیق از سوی احسان حاج صفی همراه شد تا مهدی شریفی با یک ضربه سر گل اول تیمش را به ثمر برساند.
البته این تنها صحنه قابل تحسین شهاب گردان در بازی روز پنجشنبه نبود و دروازه بان بلند قامت سپاهان در چند مرحله و به خصوص در نیمه دوم موقعیت‌های بسیار خوبی را از مهاجمان استقلال خوزستان گرفت تا حسین فرکی در کنفرانس مطبوعاتی پس از پایان بازی مستقیما دروازه‌بان تیمش را عامل برتری سپاهان معرفی کند.

شهاب عقاب طلایی
شهاب عقاب طلایی
شهاب عقاب طلایی
شهاب عقاب طلایی