تاریخ ارسال مطلب: 29 آذر 1395

چاپ محتویات این صفحه

سپاهان-سایپا/عبدالله در اوج، فرکی در بحران

سپاهان-سایپا/عبدالله در اوج، فرکی در بحران
تیم های سپاهان و سایپا در چهارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم می روند.

تیم های سپاهان اصفهان و سایپای تهران در چهارچوب مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی فوتبال کشورمان روز سه شنبه از ساعت 13:30 در ورزشگاه نقش جهان رو درروی یکدیگر قرار دارند.

* شاگردان عبدالله ویسی با از پیش رو برداشتن تیم های آلومینیوم اراک، پارس جنوبی جم و غذاسبز مشهد به مصاف تیم سایپا می رود. این اولین جدال این تیم اصفهانی مقابل یک تیم لیگ برتری است.
* تیم حسین فرکی هم در حالی پا به اصفهان می گذارد که پیش از این تیم موفق شده بود نفت مسجد سلیمان، بادران تهران و بادران نوین تهران را شکست دهد. شاگردان فرکی هم برای اولین بار در جام حذفی این فصل با یک تیم لیگ برتری روبه روی می شوند.
* حسین فرکی فصل گذشته سرمربی سپاهان بود و با این تیم به قهرمانی چهاردهمین دوره لیگ برتر هم رسید. حالا او باید مقابل تیم سابق خود قرار بگیرد.
* در هفته دهم رقابت های لیگ شانزدهم سایپا و سپاهان در تهران به دیدار هم رفتند که نتیجه یک –یک در پایان حکمفرما شد. حامد شیری برای سایپا و موسی کولیبالی در آن مسابقه گل زدند.
* سایپا با شکست مقابل پیکان و سپاهان با پیروزی برابر تراکتورسازی پا به این دیدار می گذارند.
* سپاهان در نقش جهان تاکنون شکست نخورده است آنها پارس جنوبی جم را از پیش رو برداشتند مقابل فولاد به تساوی رسیدند و صبای قم را 4تایی کردند.
* مهدی ترابی ستاره تیم سایپا مهم ترین غایب این تیم در بازی روز سه شنبه خواهد بود که به دلیل مصدمیت نمی تواند تیمش را همراهی کند.
* پدرو هنریکه بازیکن برزیلی تیم سپاهان به دلیل محرومیت نمی تواند تیمش را در بازی برابر سایپا همراهی کند.

تورج حق وردی قضاوت این دیدار را بر عهده دارد.
کمک داوران :حسن ظهیری – جلیل شعرانی – روح اله شریفی
ناظر: سعید بطحایی

سپاهان-سایپا/عبدالله در اوج، فرکی در بحران